Acer Nitro 5 vs Monster Abra laptop

Teknik servisin ilgili ve hızlı olması iyi bir özellik ama ürünler garanti kapsamında olduğu için içim rahat. Monster kullanmadım ama acer nitro kısa süre kullandım, kasa, tuş kalitesi ve ekranın 15.6' bir ekrana göre gayet geniş ve yeterli olması yanında şık bir bilgisayardı ama her csgo oynayışımda fanların full açık olmasına rağmen ısınıyordu.

Monster teknik servisi hiç ilgili değil. Bariz bir şekilde duyulan Coil Whine sesini normal diyip geçiştirdiler. Bende ABRA A7 V12.1 almıştım. Fanları inanılmaz bir şekilde sesli (Normal kullanımda Turbodan bahsetmiyorum) ve bu sesi bastırmak için fanları %40 a falan getirmeniz gerekiyor. Ayrıca GTA5 sonrası falan 90 derece sıcaklıkları gördüm. Tek iyi tarafı 17inch 120hz ekrandı sanırım. Ben benimkini iade ettim monster önermem.

Hiçbir ürün sıkıntısız çıkmaz diye kendini avutuyorsan birşey diyemem. Orası sana kalmış. Belki bundan zevk alıyorsundur. Ama çoğu fabrikasyon ürünü hatalı geliyor ise o zaman bir sıkıntı vardır. Bunu görmeyecek kadar saçma bir bağlılığa sahipsen orayı benimle değil ayna karşısında katarsis yaparak aşman gerek. Rainbow six oyununu 4 saatin sonunda 65 derecede oynuyorsan ya 640x480 en düşük ayarlardır, ya laptop kasasını söküp sıvı soğutma ile onu kasalı bir bilgisayara çevirmişsindir son ihtimal ise yalan söylüyorsundur.
Üstelik satın almadan önce 144Hz, 2 kat depolama ve 2 kat RAM olduğunu unutmayın.
Bence de Siege değil Mario'dur o.

Linkteki Acer'i sipariş ettim ve kargoda şu an. Soğutması ve malzeme kalitesi nasıldır? Tarafsız bir şekilde yorumlar mısınız? Oyunda iken klavye ısınıyor mu? Isınıyorsa nereler ısnıyor ve ısınma hafif mi yoksa rahatsız edici mi?

Linkteki Acer'i sipariş ettim ve kargoda şu an. Soğutması ve malzeme kalitesi nasıldır? Tarafsız bir şekilde yorumlar mısınız? Oyunda iken klavye ısınıyor mu? Isınıyorsa nereler ısnıyor ve ısınma hafif mi yoksa rahatsız edici mi?

Bende çok benzer bir model var klavye değil de, klavyenin üstü ısınıyor eline gelmiyor. Tek sorun WASD tuşlarının boyası soyuldu. Ama yeğenimde TongFang Monster var onunda başına gelen ilk şey WASD tuşlarının soyulması oldu. Bu benim 2. Acer'ım servisinden ve üretim kalitesinden memnun kaldığım için tekrar Acer aldım.

Bende çok benzer bir model var klavye değil de, klavyenin üstü ısınıyor eline gelmiyor. Tek sorun wasd tuşlarının boyası soyuldu. Ama yeğenimde tongfang Monster var onunda başına gelen ilk şey wasd tuşlarının soyulması oldu.

Klavyenin üstünden kastınız F tuşları ilk sıra ya F tuşlarıya ekrana kadar olan kısım mı? Belki kaiteli bir termal macun sürersiniz bu sorunun önüne geçebilirsiniz belli bir ölöüde. Fabrika çıkışı termal macunlar dandik oluyor sanırım.

Klavyenin üstünden kastınız F tuşları ilk sıra ya F tuşlarıya ekrana kadar olan kısım mı? Belki kaiteli bir termal macun sürersiniz bu sorunun önüne geçebilirsiniz belli bir ölöüde. Fabrika çıkışı termal macunlar dandik oluyor sanırım.

Hayır klavye ısınmıyor, klavyenin üstü ile monitör arasında boş bir bölge var orası ısınıyor. Teşekkürler tavsiye için. Servise göndereceğim o zaman sürerler.

Hayır klavye ısınmıyor, klavyenin üstü ile monitör arasında boş bir bölge var orası ısınıyor. Teşekkürler tavsiye için. Servise göndereceğim o zaman sürerler.

O bölge önemli değil benim için. Klavye ısınmasın yeter. Benzer modeller olduğu bende de aynı şeyler olur herhalde.

Geri
Yukarı