Acer Nitro 5 vs Nitro 16

Bilgisayar alacaksanız ilk iş olarak UEFI Windows kurulumu yapmayı öğrenin. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.. O yüzden freedos olmasını dert etmeyin. Öğrenmesi zor bir şey değil. Kurarken bilgisayarı bozmazsınız yani. Youtube'dan izleyerek halledebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir Flash Bellek.
Ayrıca sağlıklı kullanım için lisans key i almanız gerekir.

Bilgisayar alacaksanız ilk iş olarak UEFI Windows kurulumu yapmayı öğrenin. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.. O yüzden freedos olmasını dert etmeyin. Öğrenmesi zor bir şey değil. Kurarken bilgisayarı bozmazsınız yani. Youtube'dan izleyerek halledebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir Flash Bellek.
Anlıyorum fikirleriniz icin tesekkur ederim.iyi geceler dilerim:D

Ayrıca sağlıklı kullanım için lisans key i almanız gerekir.
Nasil yani?

Ben suan masaustu kullaniyorum lakin bir lisams satin almadim

Ben suan masaustu kullaniyorum lakin bir lisams satin almadim

Nitro 5'ten uzak dur. Nitro 16 ve 17 serisinde sıvı metale geçiliyor ve nitro 5 ile arasında 20 derece oynuyor. Bir arkadaşımda nitro 5 var başka iki arkadaşım ve ben nitro 16-17 kullanıyoruz ve laptoplar arası dağlar kadar fark var. Nitro 16 alıp geçin direkt. Hayatım boyunca kullandığım en kaliteli laptop. En ağır oyunlar hariç fanları %60 üstüne çıkarmıyorum. Normal günlük kullanımda fanları 1500rpm çeviriyorum laptoptan 0 fan sesi alıyorum.

Birde hocam ubuntuyumu onerirsiniz yoksa windowsumu?

Yeni konular

Geri
Yukarı