Acer Nitro 5 yerine farklı laptop tercih edilir miydi?

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Acer Nitro 5 aldım ve bugün HP Victus 16'yı gördüm hata mı yaptım? İade etmeli miyim?

HP.

Kargoda olan Acer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fark yok değil mi hocam HP daha çok istiyordu o yüzden biraz da HP olsun diyorum farkı çok değilse HP alayım.

HP'ye bulaşma derim. Hiç sevmediğim bir marka. Nitro kargoya da verilmiş zaten, bir de para iadesi ile uğraşmaya falan değmez.

İade edin hocam ben olsam AMD'li alırdım. Buyurun testler Intel Core i5 12500H vs AMD Ryzen 5 7640HS: performance comparison

12500H 15k alıyor Cinebench'te. 7640HS 13K alıyor. Sitenin verileri doğru değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İade edin hocam ben olsam AMD'li alırdım. Buyurun testler Intel Core i5 12500H vs AMD Ryzen 5 7640HS: performance comparison

Bilmiyorum hocam testlerde AMD olan daha önde xevanior hocamda Nitro diyor.

HP'ye bulaşma derim. Hiç sevmediğim bir marka. Nitro kargoya da verilmiş zaten, bir de para iadesi ile uğraşmaya falan değmez.

12500H 15k alıyor Cinebench'te. 7640HS 13K alıyor. Sitenin verileri doğru değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam iade olayını geçin siz sanki şimdi normal alıyormuşum gibi.

Hocam Victus'ta MUX var mı @Xevanior

Yeni konular

Geri
Yukarı