Acer Nitro 5E için HDD takilir mi?

Niko000

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde bir Acer Extensa 2519 bilgisayari var. 500GB HDD bulunuyor. Bunun hard diskini Acer Nitro 5E takabilir miyim?

HDD farklari var mı? Anlayisim yok da onun için soruyorum. Bir bilgisayara butun HDD'ler takila bilir mi?

Hocam 2.5 sata HDD ve SSdler var. Birde M2SSdler var bunların yapısı farklı. Bende de Nitor 5var 2 tane SSd M2 (NVMe + NVMe veya Sata) birde kutsunda gelen Sata kablosu ve vidalarıyla normal 2.5 inç HHD veya SSD bağlaya bilirsiniz.

bu 2019 model Acer Nitro 5 için

Buda 2018 modeli için

Yani sözün özü Acer Nitor 5 1 adet HDD veya SSD 2.5 inç, 2 adet M2 NVMe veya SATA taka bilirsin.

Hocam 2.5 SATA HDD ve SSD'ler var. Bir de M.2 SSD'ler var bunların yapısı farklı. Bende de nitor 5var 2 tane SSD M.2 (NVMe + NVMe veya SATA) bir de kutsunda gelen SATA kablosu ve vidalarıyla normal 2.5 inç HDD veya SSD bağlayabilirsiniz.

Bu 2019 model Acer Nitro 5 için.

Bu da 2018 modeli için.

Yani sözün özü Acer nitor 5 1 adet HDD veya SSD 2.5 inç, 2 adet M.2 NVMe veya SATA takabilirsin.

Acer Extensa 2519 laptopumdaki 500GB'lik HDD Acer Nitro 5 modelime gider mi? Bir sorun olur mu acaba?

Evet kullanabilrisiniz. Fakat Acer Nitro 5 in kutusudna gelen sata aparatı ve vidalarını kullanmanzı gerekecek.

Buradan da nasıl yapıldığına bakabilirsiniz. İzlemeye 2:14 den başlaya bilirisiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet kullanabilrisiniz. Fakat Acer Nitro 5'in kutusudna gelen SATA aparatı ve vidalarını kullanmanzı gerekecek.

Buradan da nasıl yapıldığına bakabilirsiniz. İzlemeye 2:14'den başlayabilirisiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler bana cok yardimci oldun. Bir sorum daha olacak. Ben bahs ettiyim Acer Extensa 2519 orada 4 GB RAM'im var onu da Nitro 5 modelime kecirecebilir miyim? İntermet baktim 2519MODEli DDR3L 4 GB RAM ama Nitro modelinde 8 GB RAM var DDR4 yaziyor. Bu hakda ne yardim edebilirsn?

Yeni konular

Geri
Yukarı