Acer Nitro 5'te görüntü bozuluyor

Xperiuss

Decapat
Daha fazla  
Acer Nitro5 cihazım ekranı bu şekilde olup geri düzeliyor. Daha yeni aldım cihazı nedenini bilen var mı? Servise göndermeli miyim?

Dosya Ekleri

• IMG-20221116-WA0006.jpg
    IMG-20221116-WA0006.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Win11 kullanıyorsanız ilk kurulum sırasında ve güncellemeler yapılmadan bu tip tuhaf sorunlar yaşatabiliyor. Tüm Win11, bios, sürücü ve benzeri güncellemeleri yükledikten sonra da yapmaya devam ederse servisle iletişime geçin.

DDU ile iki ekran kartı'nın sürücülerini kaldırın. Acer'in sitesinden laptop modelinizi bulup yükleyin. Ekran kartı için Acer'in sitesi haricinde güncelleme yapmamaya çalışın. Laptop üreticileri ekran kartlarını cihazlarına özel özelleştirebiliyor. Buna cihaz yazılımı da dahil. Direk ekran kartı üreticisi'nin web sitesinden indirerek Acer'in yaptığı değiştirmeleri yok saymış oluyorsun.

Eğer açılış ekranında da böyle görünüyorsa garantiye yolla.

DDU ile iki ekran kartı'nın sürücülerini kaldırın. Acer'in sitesinden laptop modelinizi bulup yükleyin. Ekran kartı için Acer'in sitesi haricinde güncelleme yapmamaya çalışın. Laptop üreticileri ekran kartlarını cihazlarına özel özelleştirebiliyor. Buna cihaz yazılımı da dahil. Direk ekran kartı üreticisi'nin web sitesinden indirerek Acer'in yaptığı değiştirmeleri yok saymış oluyorsun.

Eğer açılış ekranında da böyle görünüyorsa garantiye yolla.
Üreticiler kendi sitelerine güncel ekran kartı driverlarını koymazlar. Bu yüzden nvidia sitesinden indirirsin.

Ayrıca dediklerin hiçbir işe yaramıyor🥱

Üreticiler kendi sitelerine güncel ekran kartı driverlarını koymazlar. Bu yüzden NVIDIA sitesinden indirirsin.

Ayrıca dediklerin hiçbir işe yaramıyor.🥱

İşe yaramaması durumunda garantiye yollamasını o yüzden söyledim zaten. Güncel kullanmak istiyorsan NVIDIA'dan indirirsin bu beni alakadar etmez. Bizim de elbet bir bildiğimiz vardır Acer'in web sitesinden indirmesini söylerken. Bunlar çözmezse en fazla farklı ISO dosyası ile format atmayı denersin. Hala düzelmezse garantiye yollarsın. 🍑

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı