Acer Nitro alacaklara tavsiyeler

Düşün ve Bul

Decipat
Daha fazla  
ACER NİTRO ALACAK KARDEŞİM OKU

Öncelikle amacım sadece sizi düşüncemden haberdar etmek karalama kampanyası değil

eski bilgisayarım 2009 yılında aldığım asustu çiftçekirdek g102m ekran kartlı cihaz ondan ACER NİTRO 5 AN515-57-57DA oyun oynamıyordum sadece film dizi falan ödev iş.

Acer nitro almaya karar verdim ve aldım bilgisayar gerçekten güzel şık zarif fakat şunlara dikkat edin

-Bu modelin EKRANI 25MS arkadaşım 25 ms evet yağ gibi oynatıyor fakat kuzenimin 5ms dell marka laptopumunun yanında getirdiğimde okadar akıcı gelmedi daha sonra araştırdım onunki 5ms benimki 25 MS KARDEŞİM.

-2009 Yılında aldığım asusun bile ekranı 12-16 ms mi neydi bu pcde filmler Resmen arkasında iz birakarak gidiyor birkere taktınızmı kafaya hep görünüyor ekranı resmen hayal kırıklığı

-Evet 144 hz fakat ms değeri 25 resimleri ekleyeceğim

-BİLGİSAYAR ALACAK ARKADAŞIM ne olur Alacağın bilgisiyarın teşir ürününde ve ya herhangi bir yerde o bilgisayarı bul ve panel modeline bak ( bazı marka gaming laptoplarda bile 25 ms var)

-PROGRAM ADI: SİSOFTWARE SANDRA LİTE bu program adeta bilgisyarın e devleti gibi her türlü bilgiyi öğrenebiliyorsunuz panel numarasına bak ve test et mutalaka

-MS değeri çok önemli yani gecikme OYUN OYNARKEN EVET AKICI FAKAT ADAMLAR RESMEN ARKADA İZ BIRAKARAK GİDİYOR

-MS DEĞERİNE BAKARKEN GTG DENİLEN MS VAR BİRDE BAŞKA BİR MS VAR İKİSİ BİRBİRİNDEN FARKLI ÇIKIYOR PAZARLAMAK İÇİN KÜÇÜK OLANI SÖYLÜYORLAR DİKKATLİ OL.

-Laptop fiyatlarından herkes haberdar çinliler bile almadıkları panelleri ucuz şeyleri bize kakalıyorlar sanırım oku kardeşim.

-OKU KARDEŞİM!

-EKRAN DIŞINDA GENEL PERFORMANS İYİ Şuan harici monitör bakıyorum not sadece HDMİ yeri var.

Dosya Ekleri

• 25aaa8aa-873d-41fd-a0ea-6603bf9f5fb3.jpg
    25aaa8aa-873d-41fd-a0ea-6603bf9f5fb3.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 167
  • 09227302-b880-458f-acb4-60e5250ecb5d.jpg
    09227302-b880-458f-acb4-60e5250ecb5d.jpg
    202,1 KB · Görüntüleme: 184
  • bd6f0e73-5f5f-430f-8e4e-ebe87acd8346.jpg
    bd6f0e73-5f5f-430f-8e4e-ebe87acd8346.jpg
    183,5 KB · Görüntüleme: 183
  • 2.png
    2.png
    289,4 KB · Görüntüleme: 185
  • afsdfasdf.png
    afsdfasdf.png
    49,3 KB · Görüntüleme: 166
Son düzenleme:
ACER NİTRO ALACAK KARDEŞİM OKU

Öncelikle amacım sadece sizi düşüncemden haberdar etmek karalama kampanyası değil

eski bilgisayarım 2009 yılında aldığım asustu çiftçekirdek g102m ekran kartlı cihaz ondan ACER NİTRO 5 AN515-57-57DA oyun oynamıyordum sadece film dizi falan ödev iş.

Acer nitro almaya karar verdim ve aldım bilgisayar gerçekten güzel şık zarif fakat şunlara dikkat edin

-Bu modelin EKRANI 25MS arkadaşım 25 ms evet yağ gibi oynatıyor fakat kuzenimin 5ms dell marka laptopumunun yanında getirdiğimde okadar akıcı gelmedi daha sonra araştırdım onunki 5ms benimki 25 MS KARDEŞİM.

-2009 Yılında aldığım asusun bile ekranı 12-16 ms mi neydi bu pcde filmler Resmen arkasında iz birakarak gidiyor birkere taktınızmı kafaya hep görünüyor ekranı resmen hayal kırıklığı

-Evet 144 hz fakat ms değeri 25 resimleri ekleyeceğim

-BİLGİSAYAR ALACAK ARKADAŞIM ne olur Alacağın bilgisiyarın teşir ürününde ve ya herhangi bir yerde o bilgisayarı bul ve panel modeline bak ( bazı marka gaming laptoplarda bile 25 ms var)

-PROGRAM ADI: SİSOFTWARE SANDRA LİTE bu program adeta bilgisyarın e devleti gibi her türlü bilgiyi öğrenebiliyorsunuz panel numarasına bak ve test et mutalaka

-MS değeri çok önemli yani gecikme OYUN OYNARKEN EVET AKICI FAKAT ADAMLAR RESMEN ARKADA İZ BIRAKARAK GİDİYOR

-MS DEĞERİNE BAKARKEN GTG DENİLEN MS VAR BİRDE BAŞKA BİR MS VAR İKİSİ BİRBİRİNDEN FARKLI ÇIKIYOR PAZARLAMAK İÇİN KÜÇÜK OLANI SÖYLÜYORLAR DİKKATLİ OL.

-Laptop fiyatlarından herkes haberdar çinliler bile almadıkları panelleri ucuz şeyleri bize kakalıyorlar sanırım oku kardeşim.

-OKU KARDEŞİM!

-EKRAN DIŞINDA GENEL PERFORMANS İYİ Şuan harici monitör bakıyorum not sadece HDMİ yeri var.

Bu laptopu almayı düşünüyorum. Ancak ms değeri hakkında bilgi bulamadım nasıl bulabilirim bilginiz varmı?

Dostum bu attığın bilgisayar benimkinden iyi tahminimce ms değeride iyidir fakat acerin sitesinden modellere gir bak bul bazı acer modellerde direk 144 hz ms3 yaziyor . bazisında 144 hz yaziyor nedir değildir bilmiyorum açıkçası ben güvenemiyorum gidip yazılımı kurucaksın teşir cihazına ne olduğunu çıkarıcan ortaya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- izlemeni ve izlerken yorumları okumanı tavsiye ederimm

son olarak tahminim bu almaya düşündüğün pc nin ekranı bence düşük ms lidir ama bu işler tahminle olmaz gidip bakmakta ya da aynı model aynı kodla olan bir arkadaştan bakmanda fayda var, attığının acer resmi sitesindeki karşılğı Nitro 5 AN515-58 ms değeri bulamadım diğer bazı modelleri incele onlarda yazıyor ama bunda yazmıyor ve açıkcası kafa karıştırıyor :)
kuzenimin Dell bilgisayarı 5ms harika süzülüyor resmen kırılma vs hiç yok açıksaı onunkini görene kadar benimkide yağ gibi sanıyordum :))) fps sıkıntım yok

Geri
Yukarı