Acer Nitro AN-517 54 RTX3060 32 GB RAM alınır mı?

Selam millet. Oyun odakli bir Gaming laptop arayışındayım, linkini attığım Acer gaming bu laptop alınır mı? ACER Nitro An517-54 Nh.qf7ey.001a5 I5-11400h 32gb 1tb+512ssd Rtx3060 17.3" Fullhd Freedos Taşınabili Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL kullananiniz var mi?
Hayır hocam bu cihaz alınmaz, aynısından almak gibi bir hata yaptım. 16GB tek slot ram ile geliyor ve single channel olduğu için oyun performansı çok düşük. Aynı ramden bir adet daha alıp dual channel çalışmasını sağladım, biraz FPS artışı oldu ancak harici monitör bağlamadığınız sürece donanımının çok altında performans veriyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Hayır hocam bu cihaz alınmaz, aynısından almak gibi bir hata yaptım. 16 GB tek slot RAM ile geliyor ve Single channel olduğu için oyun performansı çok düşük. Aynı RAM'den bir adet daha alıp Dual channel çalışmasını sağladım, biraz FPS artışı oldu ancak harici monitör bağlamadığınız sürece donanımının çok altında performans veriyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Son konuma bakar mısınız rica etsem dostum

Hayır hocam bu cihaz alınmaz, aynısından almak gibi bir hata yaptım. 16GB tek slot ram ile geliyor ve single channel olduğu için oyun performansı çok düşük. Aynı ramden bir adet daha alıp dual channel çalışmasını sağladım, biraz FPS artışı oldu ancak harici monitör bağlamadığınız sürece donanımının çok altında performans veriyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Arkadaşın verdiği linkteki ürün 32GB. 16GB olanlar tek kanal ve tek kanal laptopların hepsi bazı oyunlarda düşük performans verir. Diğer 90W 3060laptoplarla karşılaştırıldığında performansında bir sorun yok cihazın.

Oyun bilgisayarı alacaksan belli markalardan şaşmamak gerek. ASUS, MSI, Monster vs. Alttaki linkteki ürünlere göz gezdirebilirsin.

https://www.akakce.com/laptop-noteb...tasinabilir-bilgisayar-fiyati,1917153250.html

https://www.akakce.com/laptop-noteb...-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1049567447.html

Yok öyle birşey. Her markanın iyi ve kötü modelleri var. Markaya göre değil modele göre yorum yapılır. Verdiğin Asus misal boşta 90 dereceleri gören sorunlu bir model. Lenovo'nun bir modelinin adaptörü yetmiyor değiştirmek gerekiyor, Dell'in yazılım sorunlu modelleri var, Acer'ın, MSi'ın, Monster'ın hepsinin sorunlu ve sorunsuz modelleri var.

Geri
Yukarı