Acer Nitro AN515-43 nasıldır?

Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Bu laptopu almayı düşünüyorum, Fortnite, GTA 5 gibi oyunlar oynayacağım, kaç FPS alabilirim? Laptop kaç HZ hiçbir yerde yazmıyor nasıl öğrenebilirim?
Daha iyisini bulabilir miyim? Kaç yıl gider?

Bu laptopu almayı düşünüyorum, Fortnite, GTA 5 gibi oyunlar oynayacağım, kaç FPS alabilirim? Laptop kaç HZ hiçbir yerde yazmıyor nasıl öğrenebilirim?
Daha iyisini bulabilir miyim? Kaç yıl gider?

Çok güzel oynanır bayağı FPS alırsın. 5 sene gider düzgün kullanırsan. Büyük ihtimal 120 Hz ama bilmiyorum.

Masaüstü toplarsan daha performanslı olur (!)
Güzel laptop düzgün kullanırsan iyi gider. Birkaç yıl sonra ayar düşürürsün sıkıntı olmazsa senin için.

gençler bende aynı laptop var. (özellikleri,modeli v.b. aynı) 7-8 aydır kullanıyorum ve bir sorunla karşılaştığım söz konusu değil. FPS de iyidir. control 1 indirdim epic gamesten. oyunu 60 FPSde oynuyorum. diğer oyunlarda da darboğaz yapmıyor. Ama yanına bir tane harici laptop soğutucu almanızı tavsiye ederim. ha birde işlemci hızı windows ta 2.10 GHZ olarak gözüküyor ama endişe etmeyin. çünkü orda temsili olarak gösterilmiş. keza siz oyun oynarken veya zorlayıcı bir iş yaparken işlemci daha yüksek hızlara (maks. 3.7 GHZ) çıkabiliyor. mesela ben GTA V oynarken görev yöneticisinden baktım. 3.1 GHZye çıkıyor. yani korkmanız gerek yok. onun dışında tasarımı da hoş.

Geri
Yukarı