Acer Nitro AN515-43-R00B Darboğaz Yapar Mı?

kakaolupuding

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, başlıkta ki ürünü almaya karar verdim. Bu ürün darboğaz yapar mı ve beni tatmin eder mi? Sadece haftasonları oyun oynuyorum ve taşınabilir istiyorum masaüstü tercih etmedim. Oyun performansı nasıl olur hangi oyunda kaç FPS alırım ve kullanan var ise deneyimlerini aktarabilir mi? Ayrıca internetten alınca ürün kırık gelirse vs. ne olur Hepsiburada sorumluluk alır mı?
Acer Nitro AN515-43-R00B AMD Ryzen 7 3750H 8GB 256GB SSD GTX1650 Hepsiburada 6198TL
Merhaba, başlıkta ki ürünü almaya karar verdim. Bu ürün darboğaz yapar mı ve beni tatmin eder mi? Sadece haftasonları oyun oynuyorum ve taşınabilir istiyorum masaüstü tercih etmedim. Oyun performansı nasıl olur hangi oyunda kaç FPS alırım ve kullanan var ise deneyimlerini aktarabilir mi? Ayrıca internetten alınca ürün kırık gelirse vs. ne olur Hepsiburada sorumluluk alır mı?
Acer Nitro AN515-43-R00B AMD Ryzen 7 3750H 8GB 256GB SSD GTX1650 Hepsiburada 6198TL
Ürün kafama çok yatıyor bu arada kullanıyorsanız memmun musunuz?

Son düzenleme:
Acer Nitro 5;
İntel versiyonlarında batarya ile alakalı kronik sorunlar vardı.
Ancak ryzen versiyonu hakkında bir fikir söyleyemem .
Darboğaz olmaz ama intel'e göre bir kaç fps düşük alacağınız bir gerçek.
Fiyatları nasıldır bilmiyorum ama Asus Tuf laptop bakabilirsiniz.

Acer Nitro 5;
İntel versiyonlarında batarya ile alakalı kronik sorunlar vardı.
Ancak ryzen versiyonu hakkında bir fikir söyleyemem .
Darboğaz olmaz ama intel'e göre bir kaç fps düşük alacağınız bir gerçek.
Fiyatları nasıldır bilmiyorum ama Asus Tuf laptop bakabilirsiniz.
Peki ömrü kaç sene olur bu ürünün? Çok titiz kullanırım bu arada.

Kronik sorun çıkmaz ise güncel oyunları 3-4 sene boyunca akıcı deneyimde oynarsınız.
Ancak lütfen araştırmadan almayın çünkü yakın arkadaşımda İntel versiyonu var çoğu kişi gibi ondada batarya sorunu oldu.😐

Kronik sorun çıkmaz ise güncel oyunları 3-4 sene boyunca akıcı deneyimde oynarsınız.
Ancak lütfen araştırmadan almayın çünkü yakın arkadaşımda İntel versiyonu var çoğu kişi gibi ondada batarya sorunu oldu.😐
Ryzen serisinde öyle bir problem yok internette hiç kimse sorun yaşamamış ve oyunları genellikle zaten hep orta düşük iyi karışık oynarım. Güncel oyunlarda da gözüm yok hala GTA 5, The Sims 4 (evet hala 😂) Just Cause 3, Life İs Strange, Team Fortress 2, Payday 2 ve Fortnite (evet Fortnite güncel ama olsun) oynuyorum. Geforce Now üzerinden oynanabilen oyunları da Geforce Now üzerinden oynuyorum.

Ryzen serisinde öyle bir problem yok internette hiç kimse sorun yaşamamış ve oyunları genellikle zaten hep orta düşük iyi karışık oynarım. Güncel oyunlarda da gözüm yok hala GTA 5, The Sims 4 (evet hala 😂) Just Cause 3, Life İs Strange, Team Fortress 2, Payday 2 ve Fortnite (evet Fortnite güncel ama olsun) oynuyorum. GeForce Now üzerinden oynanabilen oyunları da GeForce Now üzerinden oynuyorum.

Tabiki, emin olduysanız alın, bende haftalarca araştırma yaptıktan sonra emin olup Excalibur G770 aldım ve çok memnunum.
Fortnite ve benzeri oyunlarıda uzun bir süre oynayabilirsiniz , 5 yılı doldurduktan sonra yine düşük ve orta ayarlarda çoğu oyunu oynaya bileceğinizden eminim.👍

Tabiki, emin olduysanız alın, bende haftalarca araştırma yaptıktan sonra emin olup Excalibur G770 aldım ve çok memnunum.
Fortnite ve benzeri oyunlarıda uzun bir süre oynayabilirsiniz , 5 yılı doldurduktan sonra yine düşük ve orta ayarlarda çoğu oyunu oynaya bileceğinizden eminim.👍
Zaten ortalama bir laptopun ömrü günümüzde 5-6 hadi taş çatlasın 7 yıl 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı