Acer Nitro AN515-43 vs. HP Pavilion 15 DK1007NT

HzHakan321

Decapat

HP 15-DK1007NT Intel Core i5 10300H 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Arkadaşlar, şu iki laptop arasında kaldım. Gaming testlerine baktığım zaman i5-10300 daha iyi bir performans çıkarıyor ama bu ürünün hiç kullanıcı yorumu yok ve Acer Nitro'nun RAM’i daha yüksek. Yardımcı olur musunuz, siz hangisini tercih ederdiniz?

Acer, HP'den daha kaliteli bana göre, malzeme olarak. O yüzden ben Acer derim ki 16 GB RAM daha iyi olur. 8 GB'lik RAM'ler artık iş yapmaz. Bundan sonra çıkacak olan AAA oyunlar daha fazla RAM isteyecektir. Eğer diyorsan ki gönlüm HP'den yana, ileri de RAM takviyesi yapmanı öneririm. İşlemci konusunda pek bilgim yok.

Monster Abra A7 V12.2 alınır mı ? Yorumlara bakıyorum çoğu monster'da ekran sorunu bulunuyor

Monster Abra A7 V12.2 alınır mı ? Yorumlara bakıyorum çoğu monster'da ekran sorunu bulunuyor

Hakkında pek bilgim yok ama duyduğum tek şey; ısınıp, çok ses çıkarmasıydı. Zaten MSI varken, Monster boşverin. Aşağı yukarı aynı fiyatları var. Tercihiniz her zaman MSI'den yana olsun veya mümkünse Alienware alın. Yok, bütçem kısıtlı diyorsanız da Acer öneririm. Tabi bunlar benim görüşlerim. Yine de siz bilirsiniz.

HP laptoplar ısınıyor kardeşim ve çok kötü ekran kartları açısında çok sorun çıkartıyor ses geliyor cızırtı geliyor o yüzden HP'den uzak dur 2 yıldır kullanıyorum. Ve pişmanım Allah'ın izniyle 1-2 haftaya yeni güzel hayallerimde ki gibi PC'm olacak. Sende alıcaksan hp'den uzak dur

HP laptoplar ısınıyor kardeşim ve çok kötü ekran kartları açısında çok sorun çıkartıyor ses geliyor cızırtı geliyor o yüzden HP'den uzak dur 2 yıldır kullanıyorum. Ve pişmanım Allah'ın izniyle 1-2 haftaya yeni güzel hayallerimde ki gibi PC'm olacak. Sende alıcaksan hp'den uzak dur
Diğeri hakkında ne diyosun peki acer nitro alınır mı?

Hakkında pek bilgim yok ama duyduğum tek şey; ısınıp, çok ses çıkarmasıydı. Zaten MSI varken, Monster boşverin. Aşağı yukarı aynı fiyatları var. Tercihiniz her zaman MSI'den yana olsun veya mümkünse Alienware alın. Yok, bütçem kısıtlı diyorsanız da Acer öneririm. Tabi bunlar benim görüşlerim. Yine de siz bilirsiniz.
7500₺ bütçem var ama bu fiyata gtx1650ti'lı bir laptop alabilir miyim ? Yalnızca monster bulabiliyorum bu fiyata.

Geri
Yukarı