Acer Nitro AN515-44 alınır mı?

Intel'e göre daha fazla ısınma, bazı işletim sistemlerini kuramama (macOS gibi). Şu an laptopta Intel- NVIDIA daha optimize ve güvenilir.

Hocam normalde doğru diyosunuz ama bildiğim kadarıyla Acer Nitro'nun 1060 Ti'lı olan modelinde 90-100 derece ile oyun oynayanlar var artık AMD'ler eskisi kadar çok ısınmıyor.

O kadar ısı cihazın ömrünü fazlasıyla etkiler. Sözde bir zamanlar RX 5000 serisinede kusursuz diyorlardı, sorun yaşamayan kişi sayısı sorun yaşayanların neredeyse yarısı. ASUS TUF modelinde inceleme şansım olmuştu, almayı da düşünüyordum. Sağolsun AMD beni çok samimi ve sıcak karşıladı... Masaüstünde belki ama, laptopta Intel- NVIDIA önceliğiniz olmalı.

O kadar ısı cihazın ömrünü fazlasıyla etkiler. Sözde bir zamanlar RX 5000 serisinede kusursuz diyorlardı, sorun yaşamayan kişi sayısı sorun yaşayanların neredeyse yarısı. ASUS TUF modelinde inceleme şansım olmuştu, almayı da düşünüyordum. Sağolsun AMD beni çok samimi ve sıcak karşıladı... Masaüstünde belki ama, laptopta Intel- NVIDIA önceliğiniz olmalı.

Bu işte bilgili birisine benziyosunuz ben o kadar bilgili değilim ama kendimde olduğu için biliyorum bu Nitro 5'lerde Intel'ler çok ısınıyor bende AMD var laptoplara göre çok iyi sıcaklık durumu.

Benim kuzenim 1sene önce Acer Nitro'nun Intel modelinden almıştı yurt dışından ve sıcaklık değerleri yüzünden satmak zorunda kalmıştı yanlıs bilmiyorsan Ryzen 4.nesil 7 nm işlemciler üretiyor Intel ise 14nm AMD'nin daha az ısınması gerek miyor mu?

Bu modeli alın; hem daha ucuz hem de üründen emin olursunuz;

Hocam ben render yapacagim için i7 veya Ryzen 4. nesil işlemcilere bakiyordum attiginiz bilgisayarda güzele benziyor fakat i5 islemciler izledigim videolarda minimum gereksinim olarak söyleniyor.

Benim kuzenim 1sene önce Acer Nitro'nun Intel modelinden almıştı yurt dışından ve sıcaklık değerleri yüzünden satmak zorunda kalmıştı yanlıs bilmiyorsan Ryzen 4.nesil 7 nm işlemciler üretiyor Intel ise 14nm AMD'nin daha az ısınması gerek miyor mu?

AMD utanmadan 7 nm desteği ile 14 Nm'lik Intel'i çekirdek sayısı ve önbellek miktarı dışında geçemiyorsa, ya yanlış üretim yapmıştır ya da umursamamıştır. Intel şu an 7 nm olsaydı, AMD FX serisinin olduğu yıllara dönerdik (o dönemde 1 kişiye bile AMD önerilmiyordu, herkes Intel alıyordu).
Bu model var, ama i5'li model ile arasındaki fiyat farkına değeceğini sanmıyorum;

Yeni konular

Geri
Yukarı