Acer Nitro AN515-44 alınır mı?

Michael Faraday

Hectopat
Daha fazla  

Merhaba bu bilgisayarı almak istiyorum. RAM ve SSD eklemeyi de düşünüyorum. Sizce alınır mı yoksa başka bir model öneriniz var mı?

Bence alınır RAM takviyesiyle bende bunu almak istiyorum.

Merhaba ben 2020 Ağustos’ta aldım ve gayet memnunum. Bana Mimar bir arkadaş önermişti mimarlık programlarını kaldırabilcek bir bilgisayar arıyorum dediğimde. Fakat benim işlemcim intel core i7.

Ryzen 4600H i5 11300HDEn daha iyi diye biliyorum

11300H Daha güncel en son çıkan işlemci. Anakart ve desteklediği teknolojiler de öyle. Yani güncellik bence daha önemli. Ayrıca oyun performansı için konuşursak tekli çekirdekte daha iyi performans verecektir. İçerisinde 512 GB SSD ve 16 GB RAM var o konuda da paylaştığım laptop daha önde.
Buradan incelemesine bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

11300H Daha güncel en son çıkan işlemci. Anakart ve desteklediği teknolojiler de öyle. Yani güncellik bence daha önemli. Ayrıca oyun performansı için konuşursak tekli çekirdekte daha iyi performans verecektir. İçerisinde 512 GB SSD ve 16 GB RAM var o konuda da paylaştığım laptop daha önde.
Buradan incelemesine bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuan işteyim internetim az eve gidince bakacağım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı