Acer Nitro AN515-44-R6ZW İncelemesi

Yok güncelleme de sorunum fakat Acer care center ilk kurulumdan sonra birdaha açılmıyor. Hiçbir yabancı kaynakta çözümü yok. Evrende sadece ben ve hintli bir adamın başına gelmiş.

Yok güncelleme de sorunum fakat Acer care center ilk kurulumdan sonra birdaha açılmıyor. Hiçbir yabancı kaynakta çözümü yok. Evrende sadece ben ve hintli bir adamın başına gelmiş.

Hocam program files, appdata ve local gibi yerlerde kalıntı bırakmadan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi denediniz mi? Açılıştan 5-10 dakika sonra uygulamaya girmeye çalışın. Belki başlangıçta açılamıyordur.

Yok öyle olmuyor işte ne yaptıysam yemedi. Acer care center henüz başlatılıyor yazıyor ama nafile her yolu denedim.

Yok öyle olmuyor işte ne yaptıysam yemedi. Acer care center henüz başlatılıyor yazıyor ama nafile her yolu denedim.

Hocam geçmiş olsun. Aklıma bi çözüm gelmedi. Karşılaştığım veya başka birisinden gördüğüm bir durum değil maalesef.

İki ram slotunu da doldurursan sorun kaybolacaktır.

Merhaba, Sanırım bu gelişme bizi doğrudan ilgilendiriyor. WHQL sürücü çıktı.

Ayrıca 4600H işlemci sayfası ( Adrenalin 2020 Edition 20.9.1 Recommended (WHQL) )

Dün yine VLC ile film izlerken dondu ve reset attı. (Mavi ekran vermedi, sadece reset. Minidump klasörü boş.)
Video düzenleme yapıyorum, oyun oynuyorum bana mısın demiyor ama film izlerken bir donma huyu var Acer'ın.

Az evvel sürücüyü güncelledim,
Bakalım sürücü 20.9.1 WHQL şuan ve BIOS da güncel.
Bugün Yeni BIOS çıktı (23 kasım) Yükledim.

1.Add for support 20H2 OS
2.Fix BT devices Recovery unstable issue.

Son düzenleme:
Arkadaşlar böyle bi sorunum var . Konu açmıştım ama cevap gelmedi. Burda da sormak istedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar selam. Bilgisayarımı güncelledim. AN515 44 (R5 4600H + 8R + 256HDD + 1650 Ti + 144Hz) özellikli olan. Bir sorunum var danışmak istediğim. Özellikle GoPro ile çektiğim 60 FPS hızındaki videolarda görüntüde takılma ve parazit oluyor. Aldığımda Linux'tu. Windows 10 yükledim. Sorunu fark edince servise gidip anlattım görevli de fark etti. Orada yeni sistem yüklendi. Bilgisayarın içinde normal satışta olanlarınkiyle aynı imajı yükledi. Yani içinde NitroSense'e kadar her şey vardı. Windows'u etkinleştirip tün güncellemeleri yükledim ancak bir düzelme olmadı. Eski laptopumda bile videolar inanılmaz akıcı ve stabil çalışıyor. Kullanımda ve oyunlarda sorun yok. Sadece videolar sorun. Videoları normalde işlemci grafiği ile çalıştırıyor. Yani AMD yazılımında bir stabillik sorunu var zannediyorum. Sürücülerden kaynaklandığını düşünüp Acer destek sayfasına baktım. Sitede "VGA bağdaştırıcıları, VGA Utility başlığı altında hem NVIDIA hem de AMD ile ilgili boyutu 4-5 MB ile 500 MB arasında değişen sürücüler bulunuyor. Şimdi bunların hangisini yüklemem gerektiğini bilemiyorum. Örnek görsek yükledim. Hangi ekran kartı için olan sürümünün hangi sürümünü yüklemeliyim? Çok kafa karıştırıcı. 2-3 MB de var 500 MB de var. Yanlış sürücü ile yazılım çakışması olabiliyor diye tek seferde doğrusunu yüklemek istiemiyorum. Bilgisi olan var mı acaba? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• ekran.JPG
    58,9 KB · Görüntüleme: 38
451.67 olan sanırım.

AMD'nin sitesinden WHQL sürücüyü indirip kurdun mu ? Destek sayfasındakiler eski sürüm diye biliyorum.

451.67 olan sanırım.
O nvidia ile ilgili olan değil mi ama? Oyunda hiçbir sorunum yok .Sadece warthunder oynuyorum zaten. Videolar işlemci grafiğini kullandığı için amd den doğru çözerim diye düşünmüştüm. Bu arada hangi uygulamanın hangi grafik kartını kullanacağını eskiden seçebiliyordum. Şimdi orda uyarı veriyor bu özelliği artık sistem belirliyor diye.

Dosya Ekleri

• Ekran 2.JPG
    122,1 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…