Acer Nitro AN515-51 Laptop Donuyor

Makaleler
1
Arkadaşlar, bilgisayarım kafasına göre bir zaman da; bazen ilk açıldığı anda bazen 5 saat kullandıktan sonra bazen de açıldıktan 10 dk sonra donuyor. Bilgisayarda yaptığım işin de önemi olmuyor ister sadece Youtube'da video izliyor istersem de yüksek performans gerektiren bir işle uğraşıyor olsam bile donabiliyor. Bu problem 1 ay öncesinde başladı.
1 hafta bilgisayarı bu şekilde kullanmıştım daha sonrasında format atmıştım ve 2 hafta stabil bir şekilde kullanmıştım ama son 1 haftadır yine aynı şekilde donmaya başladı ve gerçekten sinir bozucu bir boyut aldı. Bilgisayarı servise gönderip 1 ay serviste yatmasını da istemiyorum en azından olayın şu birleşinden kaynaklanıyor veya yazılımsal bir sıkıntıdır tarzında bilginiz var ise ve paylaşırsanız sevinirim.
Bilgisayara da saçma sapan programlar yükleyen birisi değilim her yazılımı Windows'da dahil orijinal kullanıyorum. Sadece Torrent'ten indirdiğim dizi var bunun dışında da hiçbir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crystaldiskmark. İle hız testi yapılıyordu. Maalesef başka program aklıma gelmiyor. Garantisi varsa hiç uğraşma gönder.
Hocam güzel diyorsun ama bilgisayarı gönderirsem 1 ay geri vermicekler problemi kesin çözebilecekleri şaibeli o yüzden basit bir şey ise kendim halletmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı