Acer Nitro AN515-54-56PH Alınır Mı?

CubbeliPEPE

Hectopat
Yer
hm
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu Laptop'u almayı düşünüyorum fakat HDD'sinin RPM değerini bulamadım bu cihazı kullanan arkadaşlar varsa söyleyebilir misiniz?
Bu Laptop'u tavsiye eder misiniz?
Ayrıca yakın fiyat bandında önerdiğiniz Laptop'ları yazabilirsiniz.
Bu arada bu Laptop'u 6-7 yıl kullanmayı planlıyorum sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleme:
6-7 yıl kullanabilirsiniz ancak ekran kartı artık eski sayılabilecek seviyede. Günümüz AAA oyunlarını bile yuksek grafıkte oynatamazken ileride çok yavaş kalacaktır.

6-7 yıl kullanabilirsiniz ancak ekran kartı artık eski sayılabilecek seviyede. Günümüz AAA oyunlarını bile yuksek grafıkte oynatamazken ileride çok yavaş kalacaktır.
Çokta sıkıntı olmaz zaten muhtemelen 4-5 yıl sonra muhtemelen o zamanın Minecraft tarzı oyunlarını oynayıp internette gezerim beni üniversiteyi bitirene kadar idare etsin yeter.

Yorumlar kısmına işlemcinin i5-9300h olduğunu yazmışlar.8.nesil yazmasına rağmen kutudan 9.nesil olarak çıkıyormuş.5,600 lira vererek bir cenazeye ev sahipliği yapmış olursunuz.Bundan 2-3 ay önce i5-9300h,gtx1650 ekran kartlı modeli 5,300 liraydı.

Yorumlar kısmına işlemcinin i5-9300h olduğunu yazmışlar.8.nesil yazmasına rağmen kutudan 9.nesil olarak çıkıyormuş.5,600 lira vererek bir cenazeye ev sahipliği yapmış olursunuz.Bundan 2-3 ay önce i5-9300h,gtx1650 ekran kartlı modeli 5,300 liraydı.
Peki bu bilgisayarı tavsiye edermisiniz?

Peki bu bilgisayarı tavsiye edermisiniz?

Ekran ips değil.Sanırım tn panel olması lazım.Ekranı kötü ve bi kaç problemi var diye biliyorum.Ben de senin gibi bu özellikte laptoplara bakıyordum,fiyatların artışı nedeni ile 2.nesil amd laptop işlemcilerini beklemeye karar verdim.Rekabet olursa bunların fiyatları düşer diye düşünüyorum.Aceleniz yok ise bekleyin derim.Ek olarak ise bu attığını model 5 bin altı ve hp laptop alanlara 300-500 lira civarı geri ödeme vardı :)

Ekran ips değil.Sanırım tn panel olması lazım.Ekranı kötü ve bi kaç problemi var diye biliyorum.Ben de senin gibi bu özellikte laptoplara bakıyordum,fiyatların artışı nedeni ile 2.nesil amd laptop işlemcilerini beklemeye karar verdim.Rekabet olursa bunların fiyatları düşer diye düşünüyorum.Aceleniz yok ise bekleyin derim.Ek olarak ise bu attığını model 5 bin altı ve hp laptop alanlara 300-500 lira civarı geri ödeme vardı :)
Bende bilgisayarı en erken haziran-temmuz aylarında alacağım muhtemelen eylüle kadar da zamanım olacaktır umarım o zamana kadar fiyatlar düşer.

HP Pavilion Gaming'i sakın alma o cihazların çoğu donanım arızalı. Almıştım arızalı çıktı. İadesi için bir ay bekledim.

Geri
Yukarı