Nitro AN515-54 alınır mı?

Bende Rtx 3050 Tİ içeren şu ürün var:

Ve dediklerinizi yaşamadım CS GO en yüksek ayarlar 195-285 FPS arası gitti.
AAA oyunlarda ise En ultra ayarlarda çoğu oyunda DLSS'siz 60 FPS daha da kaynak gerektirenlerde 30 FPS ve üzeri gördüm ama DLSS açarak 30 75-85 seviyesine 60'ı 105-145 seviyelerine kadar getirdi DLSS harika bir şey! Sizde fabrikasyon ile veya Laptop modeli ile ilgili arıza olabilir.
Anladım hocam teşekkür ederim cevabınız için. Acer'a bir eposta attım verecekleri yanıta göre teknik servise yollayacağım sanırım çünkü aldığım kare hızları özellikle bahsettiğim basit ve fazla bir sistem istemeyen oyunlar için çok çok düşük.

Anladım hocam teşekkür ederim cevabınız için. Acer'a bir eposta attım verecekleri yanıta göre teknik servise yollayacağım sanırım çünkü aldığım kare hızları özellikle bahsettiğim basit ve fazla bir sistem istemeyen oyunlar için çok çok düşük.
CS GO'da MX 110'lu Sistem 100 FPS alıyor bence de bir sorun derim. Eğer bir sıkıntı varsa ya iade alırlar ya da yenisini verirler bazı Laptop modellerinde oluyor bu tür durumlar birisi alıyor Laptop özellikleri harika şahane ama Laptop LOL'de 15 FPS CS GO 5 FPS sonra Hatalı veya sıkıntılı üretim olduğu anlaşılıp yenisi veriliyor.

Anladım hocam teşekkür ederim cevabınız için. Acer'a bir e-posta attım verecekleri yanıta göre teknik servise yollayacağım sanırım çünkü aldığım kare hızları özellikle bahsettiğim basit ve fazla bir sistem istemeyen oyunlar için çok çok düşük.

Tek kanal RAM'den dolayida düşük FPS alıyor olabilirsiniz.

Servise götürecektim ancak önce bir dual channel ram ve harici monitör ile denemeye karar verdim zira Acer'ın İstanbul servisi hakkındaki yorumlar iç karartıcı.

Konuyu takip edenler varsa diye bir güncelleme paylaşayım, AN517-54 için söylüyorum bunu elbette. 16gb daha ram aldım ve dual channel çalışır hale getirdim. FPS'ler yükseldi ancak dramatik şekilde değil. CS:GO hala 130lara kadar düşüyor, RTX3060 var hatırlatayım. Harici monitöre bağlayınca FPS değerleri güzel. Bence bu cihazı tercih etmemelisiniz, harici monitöre bağlamadan beş para etmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı