Acer Nitro AN515-54 panel 120Hz değil

Sürücünün doğru yüklenmesi ile ilgili değil sorun. Optimus özellikli dizüstü bilgisayarlarda NVIDIA denetim masasındaki o kısımlar çıkmıyor.

Intel'in güncel sürücüleri için aşağıdaki linkte bulunan programı yükleyip tekrar bir dene istersen.

Acer'ın kendi sitesinden modeli aratınca çıkan üründe herhangi bir 120Hz ibaresi çıkmıyor bu arada.

Onu bilmiyordum teşekkürler. İade edebilirsin dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer laptoplarda ekranın üstünde eğer 120 Hz gibi başka değerler varsa FHD, 1080 yerine 120 Hz yazıyor. O etiketten anlaşılabilirdi.

Kardeşim ben de Acer Nitro alacağım, önerir misin?

Kardeşim bende Acer Nitro alacağım önerir misin?

Oyun performansı gayet iyi, CS GO, ETS, PUBG Lite gibi oyunları kasma ve donma olmadan oynayabiliyorum. Sogutma sistemi güzel ama sesi biraz fazla çıkıyor. Şu an soğutucu ile kullaniyorum.
Arkadaşlar Acer ile görüştüm, 120 Hz ekran yenileme hızı olan GTX1650 ekran kartlı model imiş. Vatan Bilgisayar'ı aradım, ürün özelliklerinin düzeltilmesini talep ettim.

Vatan bilgisayardan aldın dimi o yorumu ben yazdım cihaz 60 hz mi 120 hz mi diye sormuştum cihazın yorum kısmına sonra yetkililer cevap olarak değerli müşterimiz cihaz 120hzdir yazmışlardı ANIL DİRNİK benim.
Şimdi görüyorum ki vatan bilgisayar yaptığı yorumu silmiş ve cihaz 60hzdir diye yorum yapmış şaka gibi bu kadar saçmalık olabilirmi????
Benim yorumumu görerek aldın 120hz diye sonra bi bakıyorsun 60hz çıkıyor işin komikliği yaptığı yorumu silmişler 60hz olarak güncellemişler 😂
Kardeşim ben arkandayım ben şahitim Yorum bana aittir 120hz diye sordum 120hz demişlerdi. Cihazı iade ederken beni kat ortaya ben kefilim ne gerekiyorsa uzaktanda olsa yardım ederim
Bende aynı cihazı alcaktım nakit bekliyordum siz şuan şaşırdım.
Cihaz 60 Hz imiş , Acer forumda da sordum.Geçen %20 indirim vardı 4489,90 TL'ye aldım.Performans olarak sıkıntım yok ancak vatan bilgisayarın bu şekilde yorum yapmasi yanlış.Yarin arayıp bildireyim , yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.
Vatan bilgisayardan aldın dimi o yorumu ben yazdım cihaz 60 hz mi 120 hz mi diye sormuştum cihazın yorum kısmına sonra yetkililer cevap olarak değerli müşterimiz cihaz 120hzdir yazmışlardı ANIL DİRNİK benim.
Şimdi görüyorum ki vatan bilgisayar yaptığı yorumu silmiş ve cihaz 60hzdir diye yorum yapmış şaka gibi bu kadar saçmalık olabilirmi????
Benim yorumumu görerek aldın 120hz diye sonra bi bakıyorsun 60hz çıkıyor işin komikliği yaptığı yorumu silmişler 60hz olarak güncellemişler 😂
Kardeşim ben arkandayım ben şahitim Yorum bana aittir 120hz diye sordum 120hz demişlerdi. Cihazı iade ederken beni kat ortaya ben kefilim ne gerekiyorsa uzaktanda olsa yardım ederim
Bende aynı cihazı alcaktım nakit bekliyordum çok şaşırdım rezillik.

hd graphics de 120 hz gözüküyor ama geçiş yapılmıyor aynı bilgisayar da benden var acaba aktif etmede mi sıkıntı oluyor

Dosya Ekleri

• 1585579254636.png
    1585579254636.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 117
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı