Acer Nitro AN515-55 nasıldır?

Son düzenleme:
Önümüzdeki 2-3 hafta içerisinde indirime girerse AMD versiyonunu almaya karar verdim yardımınız için teşekkür ederim.

Sormayı unutmuşum bu bilgisayarda 1x16 mı yoksa 2x8 şeklinde mi RAM'ler yerleştirilmiş?
Maalesef tek kanal 16 GB RAM var. İleride bir 16 daha alarak çift kanal şeklinde kullanabilirsiniz. İşlemci kısmında da bence 4600H'ın 6/12 olması bile büyük avantaj.

Maalesef tek kanal 16 GB RAM var. İleride bir 16 daha alarak çift kanal şeklinde kullanabilirsiniz. İşlemci kısmında da bence 4600H'ın 6/12 olması bile büyük avantaj.
Şuan Monster kullanıyorum, işlemcisi i7-8750H ve ekran kartı GTX 1060. Bu işlemcide genellikle 70, en yüksek 75 derece ve çok nadir 80 dereceyi gördüm. Almak istediğim modellerde işlemci sıcaklığının genellikle 80 derece olduğunu görüyorum yeni işlemcilerde bu normal bir durum mu?

Şuan Monster kullanıyorum, işlemcisi i7-8750H ve ekran kartı GTX 1060. Bu işlemcide genellikle 70, en yüksek 75 derece ve çok nadir 80 dereceyi gördüm. Almak istediğim modellerde işlemci sıcaklığının genellikle 80 derece olduğunu görüyorum yeni işlemcilerde bu normal bir durum mu?
Masaüstü için bu değerler fazla ancak laptoplar için 80 derece normal denebilecek değerler. Ayrıca Monster sıcaklık konusunda sınıfta kalan bir firma.

Bahsettiğim sıcaklıkları Monster Tulpar T5 v17.1'de alıyorum, bilemiyorum belki de ben şanslıyımdır. Aynı özelliklere sahip ASUS marka laptoplar nasıldır?
Hangi modelden bahsediyorsunuz bilmiyorum ama eğer A15'ten bahsediyorsanız kronik sorunlu bir model.
@Ernoyan hahaha atmanın nedeni ne? A15 kronik sorunlu bir model. @Samotne Ciasteczka

Son düzenleme:

Geri
Yukarı