Acer Nitro AN515-55 RAM yükseltme

sarikazan34

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar yeni aldigim Acer Nitro AN515-55 laptopumun RAM'ini yükseltmek istiyorum. CPU Z programiyla RAM'e baktigimda (fotografta görebilirsiniz) 3200 yaziyor ama parantez icinde 1600 MHz yaziyor RAM modelini arastirdigimda Türkiye'de hynik marka RAM'ler pek satilmiyor ürün gami cok az ayni model RAM'i ise sadece bu sitede bulabildim. Almam gereken RAM asagidaki linkteki RAM mi ve fiyat olarak da benzerlerine göre biraz pahali geldi yardimci olursaniz cok sevinirim ^^ iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• laptop ram.png
    laptop ram.png
    101,9 KB · Görüntüleme: 62
  • laptop ram2.png
    laptop ram2.png
    69,6 KB · Görüntüleme: 51
Bunda da Hynix çip var, olmasa bile yüksek ihtimalle uyumlu çalışır CL ve MHz aynı olursa ama bulmuşken aynı üretici daha iyi tabii.

Bunda da Hynix çip var, olmasa bile yüksek ihtimalle uyumlu çalışır CL ve MHz aynı olursa ama bulmuşken aynı üretici daha iyi tabii.
Değer olarak uygun hocam. Fakat Kingston RAM'ler Nanya, SK Hynix, Micron çip olarak gelebiliyor. Genelde satanlar bile hangi çip geleceğini bilmiyor.
Sonuçta aynı değerde alınabilir. Çoğu kişi stok sıkıntısı sebebiyle farklı marka aldı.

Değer olarak uygun hocam. Fakat Kingston RAM'ler Nanya, SK Hynix, Micron çip olarak gelebiliyor. Genelde satanlar bile hangi çip geleceğini bilmiyor.
Sonuçta aynı değerde alınabilir. Çoğu kişi stok sıkıntısı sebebiyle farklı marka aldı.
Aynı seri numaralı RAM'ler farklı çiplerle gelebiliyor mu hocam? Fotoğraftan yola çıkmıştım yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Aynı seri numaralı RAM'ler farklı çiplerle gelebiliyor mu hocam? Fotoğraftan yola çıkmıştım yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Kingston için gördüm. KVR32 gibi numara ile satılıp da farklı çip gelebiliyor.

Cevaplarınız için teşekkürler o zaman farklı çip problemi yaşamamak için paylastigim linkteki ürünün indirime girmesini bekleyeyim en iyisi.

Geri
Yukarı