Acer Nitro AN515-58-7725 alınır mı?

skyseen

Femtopat
Daha fazla  
Bu fiyat civarlarında en mantıklı ürün denilebilir mi? Bu ürün hakkında ekran, batarya ve ısınma konusunda çok fazla şikayet var. Yine de alınır mı? Kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat civarlarında en mantıklı ürün denilebilir mi? Bu ürün hakkında ekran, batarya ve ısınma konusunda çok fazla şikayet var. Yine de alınır mı? Kullanan var mı?

Bende benzer bir model var, ekranı çok iyi diyemem çünkü daha iyileri var ancak kötü de değil bence. Bataryası diğer Gaming laptoplar ile aşağı yukarı aynı. Isınma konusuna gelirsek de bende termal macunları yeniledikten sonra ısınma problemi kalmadı.

Hocam bütçeniz biraz daha çıkar mı yukarılara ? Daha iyi işlemcisi olan PC'ler var çünkü. Attığınız linkteki yorumlarda işlemci sıcaklığının 96-98 derecelere çıkabildiği yazılmış.

Turbo mod kapatmazsan hemen işlemcisi 90+ derecelere ulaşan bir model ben de kullanıyorum. Ayrıca crucial marka 16gb ram taktım sürekli sorun çıkarıyor. memtest86 ile crucial ram tek takılı iken sorun yok ama üzerinde gelen ram ile birlikteyken hem memtest86 fail veriyor hem de laptop aniden donup hoparlöründen yüksek bir ses çıkıyor. Belki benim bilgisayarda donanımsal sorun vardır bilmiyorum servise yollayacağım ama eğer almadıysan iyice araştır bu modeli. Ben iade etmeyi düşünüyorum ama maalesef doa raporu istiyor Amazon.

Hocam bu laptopu ben kullanıyorum Emre Tunçez isimli inceleme bana ait, laptopu tavsiye ederim kanımca tek problemi ısınma ve pil kapasitesinin düşüklüğü. Fiyatına göre hala en iyi laptoplardan biri, bir diğer alternatifte şuna göz atabilirsin.

n11'den Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP038 R7-7735HS 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX4060 15.6"Dos FHD Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Turbo mod kapatmazsan hemen işlemcisi 90+ derecelere ulaşan bir model ben de kullanıyorum. Ayrıca Crucial marka 16 GB RAM taktım sürekli sorun çıkarıyor. Memtest86 ile Crucial RAM tek takılı iken sorun yok ama üzerinde gelen RAM ile birlikteyken hem Memtest86 fail veriyor hem de laptop aniden donup hoparlöründen yüksek bir ses çıkıyor. Belki benim bilgisayarda donanımsal sorun vardır bilmiyorum servise yollayacağım ama eğer almadıysan iyice araştır bu modeli. Ben iade etmeyi düşünüyorum ama maalesef doa raporu istiyor Amazon.
Hocam laptopta bulunan RAM ile ilgili bir uyumsuzluk olabilir, Crucial RAM'i birinci ve ikinci slotlarda ayrı ayrı denerseniz sorun RAM soketinde mi yoksa laptopta bulunan RAM ile ilgili mi uyumsuzluk sorunu var anlarsınız sanırım.

Hocam bu laptopu ben kullanıyorum Emre Tunçez isimli inceleme bana ait, laptopu tavsiye ederim kanımca tek problemi ısınma ve pil kapasitesinin düşüklüğü. Fiyatına göre hala en iyi laptoplardan biri, bir diğer alternatifte şuna göz atabilirsin.

n11'den Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP038 R7-7735HS 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX4060 15.6"Dos FHD Dizüstü Bilgisayar seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Hocam laptopta bulunan RAM ile ilgili bir uyumsuzluk olabilir, Crucial RAM'i birinci ve ikinci slotlarda ayrı ayrı denerseniz sorun RAM soketinde mi yoksa laptopta bulunan RAM ile ilgili mi uyumsuzluk sorunu var anlarsınız sanırım.
hocam crucial marka ram 2 slota da oluyor. üzerindeki hynix marka ram ise takılı geldiği slottan çıkardım boş olana takmayı denedim tırnakları oturmuyor çok garip. ama 32gb olarak okuyor 2 ram takılıyken. :D

Geri
Yukarı