Acer Nitro AN515 vs ASUS TUF FX506LI

Kardeşim ASUS'un sitesinden destek kısmından bakarsan sorunlu kasa TUF modeli bu. Bu model numarası 2020 model F15'lere ait bilmeden yorum yapma rica ediyorum kendimden şüphe ettim gittim baktım.

Çok ısınan bir işlemci diye bir şey yok işte kardeşim bu kasada hata var lütfen.

Çok ısınan bir işlemci MSI'ın i5 10300H kullanan modelleride ısınıyor Acer'ın i5 10300H kullanan modelleride ısınıyor. Buyur, ayrıca asus un destek şeysinin linkini atar mısın rica etsem?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben söyleyeyim de. Şu an aynı kasanın 4800h işlemcili 1660ti ekran kartlı modelini kullanıyorum ve kesinlikle kimseye bu 2020 üretimi cihazları tavsiye etmiyorum kasada problem var arkadaşım artık anlamıyorsan ben susuyorum.

Ben söyleyeyim de. Şu an aynı kasanın 4800H işlemcili 1660 Ti ekran kartlı modelini kullanıyorum ve kesinlikle kimseye bu 2020 üretimi cihazları tavsiye etmiyorum kasada problem var arkadaşım artık anlamıyorsan ben susuyorum.

ASUS ve Intel'in normal dediği ve tüm markalarda ısınan bir işlemcinin ASUS'un suçu olduğunu anladım evet iyi forumlar hocam. Ayrıca şu an kullandığınız modelin kasası %80 ihtimal sorunlu dediğinizle aynı.

ASUS ve Intel'in normal dediği ve tüm markalarda ısınan bir işlemcinin ASUS'un suçu olduğunu anladım evet iyi forumlar hocam. Ayrıca şu an kullandığınız modelin kasası %80 ihtimal 2020 TUF F15 yani sorunlu dediğinizle aynı.
Kardeşim bak canım kardeşim benim bugün 90 derece olan işlemci yaklaşık 2 ay kullanımda Asus'ta 95 olacak 100 olacak bizzat yaşadım diyorum problemli diyorum neden o kafan bunu almak istemiyor?

Kardeşim bak canım kardeşim benim bugün 90 derece olan işlemci yaklaşık 2 ay kullanımda ASUS'ta 95 olacak 100 olacak bizzat yaşadım diyorum problemli diyorum neden o kafan bunu almak istemiyor?

95 100 olmasına Intel ve ASUS sorun değil diyor canım, değerli kardeşim 100 dereceye kadar stabil çalışıyorlar bu bir sorun olsaydı Intel bu sıcaklıklara hiçbir şekilde normal demezdi.

95 100 olmasına Intel ve ASUS sorun değil diyor canım, değerli kardeşim 100 dereceye kadar stabil çalışıyorlar bu bir sorun olsaydı Intel bu sıcaklıklara hiçbir şekilde normal demezdi.
Tamam senin dediğin olsun anlamicaksın belli ki hayırlı akşamlar çok bilmiş kardeşim benim.

Tamam senin dediğin olsun anlamicaksın belli ki hayırlı akşamlar çok bilmiş kardeşim benim.

Çok bilmiş değil canım kardeşim çoğu kişi işlemcinin ısındığını ASUS'a söylemiş ASUS bunun normal olduğunu söylüyor. Onlar da Intel'e dayanarak bunu söylüyorlar fakat ASUS'tan daha iyi bildiğin belli iyi akşamlar. Ayrıca diğer markaların da ısındığını söyledim videosunu da attım fakat bir cevap gelmedi? Ayrıca aynı kasanın Ryzen 5 4600H'lı versiyonları ısınmıyor. Bu arada ASUS'un destek kısmında yazıyormuş ya sorunlu diye onun linkini atarsan sevinirim.

Son düzenleme:
Çok bilmiş değil canım kardeşim çoğu kişi işlemcinin ısındığını ASUS'a söylemiş ASUS bunun normal olduğunu söylüyor. Onlar da Intel'e dayanarak bunu söylüyorlar fakat ASUS'tan daha iyi bildiğin belli iyi akşamlar. Ayrıca diğer markaların da ısındığını söyledim videosunu da attım fakat bir cevap gelmedi? Ayrıca aynı kasanın Ryzen 5 4600H'lı versiyonları ısınmıyor. Bu arada ASUS'un destek kısmında yazıyormuş ya sorunlu diye onun linkini atarsan sevinirim.
Destek kısmında sorunlu yazıyor demedim cihaz eski model dedim yeni değil dedim.

Geri
Yukarı