ASUS TUF F15 vs Acer Nitro AN515-55

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar iki PC arasında kaldım. Hem de bayağı iyi PC'ler arasında kaldım çünkü ikisinin de soğutması performansı kalitesi iyi. İkisinin de linkini atacağım arkadaşlar ben bir karşılaştırma yaptım fakat Acer birazcık daha fazla ısınıyor gibi ASUS'a göre bir de siz değerli arkadaşlara sorayım.

Video sıcaklık testleri arkadaşlar iki testi de Shadow of Tomb Raider'a alın bakın sıcaklık farkına ASUS daha az ısındı teslerde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu Acer videoyu ileri alın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da ASUS'un.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle ASUS. Zaten donanım olarak üstün 1TB SSD olarak. Ve soğutma performansını kendiniz gördünüz. Arada olan 400 TL fark ile bir RAM almanızı öneririm. Monster müşteri hizmetlerini arayarak 399 liraya alabilirsiniz. Zaten aynı RAM oluyor içini açıp takarsınız. Yazılım konusunda ASUS bence çok iyi farkı anlarsınız.

Kesinlikle ASUS. Zaten donanım olarak üstün 1TB SSD olarak. Ve soğutma performansını kendiniz gördünüz. Arada olan 400 TL fark ile bir RAM almanızı öneririm. Monster müşteri hizmetlerini arayarak 399 liraya alabilirsiniz. Zaten aynı RAM oluyor içini açıp takarsınız. Yazılım konusunda ASUS bence çok iyi farkı anlarsınız.

Teşekkürler dostum bende öyle düşündüm ama Monster'dan bir şey almayı pek düşünmüyorum niyeyse hakkında çok kötü şeyler öğreniyorum bu aralar onun laptoplarından birini alacaktım biraz araştırma yaptım ve ne kadar rezil bir firma olduğunu gördüm ben RAM araştırmasını da yaptım buldum 400 TL bandından güzel bir RAM önerileriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı