Acer Nitro Arka Kapak Fiyatı Normal mi?

Makaleler
1
Arkadaşlar bilgisayarımın menteşelerini kırdım. Macunla yapıştırmak istemiyorum. Kapağını değiştirmem gerekiyor. İnternetteden baktım, fiyatı çok fazla geldi. Sizce de anormallik var mı? Yoksa normal mi?

D
Arkadaşlar bilgisayarımın menteşelerini kırdım. Macunla yapıştırmak istemiyorum. Kapağını değiştirmem gerekiyor. İnternetteden baktım, fiyatı çok fazla geldi. Sizce de anormallik var mı? Yoksa normal mi?

Kapat değişimi ile menteşe ne alaka? Menteşe kırıldı ise menteşenin tamiri gerekmez mi?

Alt tarafı plastik neden bu kadar pahalı fiyat koyuyorlar anlamış değilim. Bir malı sağlam yapmazlar fiyatı sağlam yaparlar. Adamlar işini biliyor kimisi almak zorunda olduklarını biliyorlar fiyatı basıyorlar hemde ne sağlam. Ben macun attım 3 - 4 sene kullandım ekran fiyatından pahalı yahu sanki elektronik parça.

Bende de Acer Aspire E 15 modeli var. Bir menteşesini temizlerken kırdım. Japonla yapıştırınca sıkıntı olmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı