Acer Nitro GTX1660 Ti i5 9300H alınır mı?

Nacttemhem

Hectopat
Yer
Temennim cennet
Arkadaşlar uzun süredir oyuncu laptopu arıyorum. Bu laptopla karşılaştım ve fiyatı makul geldi ekran karti sebebiyle. Sizlere sorum şudur:
1- Ekran karti Max-Q mu yoksa gercek 1660 Ti mıdır?
2- i5 9300H bu ekran kartına darboğaz yapar mi ve işlemci sıcaklığı 90-95 derecelerde çalışıyor zorlandığında bu sorun oluşturur mu?
3- Bu fiyata bu laptop alınır mı? (Şu an 7999₺)
https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-intel-core-i5-9300h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q5bey-00a-p-HBV00000RVZEG?magaza=BOZDAN Teknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIuLHy_avo6QIVZIBQBh2JtgJnEAQYASABEgIWGPD_BwE

Son düzenleyen: Moderatör:

1. Kendi sitesinde herhangi bir bilgi verilmemiş.
2. Yapacağını düşünmüyorum, sıcaklık arttıkça işlemci frekansını düşürür ve darboğaza bir nebze de olsa sebep olabilir.
3. Şahsen 8000 TL bütçe ile bu laptopu almaz idim, tamam 1660 Tİ kartı var ama Max-Q mu değil mi belli değil. Eğer Max-Q ise ki benim tahminim Max-Q olduğu yönünde, hiç bulaşma o fiyata çok daha güncel ve iyi laptoplar var. Örneklerini link olarak atayım, göz at istersen.

1. kendi sitesinde herhangi bir bilgi verilmemiş.
2. yapacağını düşünmüyorum, sıcaklık arttıkça işlemci frekansını düşürür ve darboğaza bir nebze de olsa sebep olabilir.
3. şahsen 8000 TL bütçe ile bu laptopu almaz idim, tamam 1660 Ti kartı var ama Max-Q mu değil mi belli değil. Eğer Max-Q ise ki benim tahminim Max-Q olduğu yönünde, hiç bulaşma o fiyata çok daha güncel ve iyi laptoplar var. Örneklerini link olarak atayım, göz at istersen.

Acer benim baktığım bir model ASUS olan modelde ciddi ısınma sorunu var yabancı sitelede bayağı testi var ve forumda videosu da var. Monster için marka şikayeti çok var ona da sıcak bakamadım. Acer için gidip geliyorum. Satıcdea sormuşlar Max-Q değil demiş N11'de gerçi doğrumu yalanmı bilemiyorum nisan ayında çıkmış bir model inceleme videosu yok kararsız kaldım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-08-02-10-20-1.png
    Screenshot_2020-06-08-02-10-20-1.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 171
Birkaç dakikadır araştırma yapıyorum bilgisayar hakkında, dediğiniz gibi hiçbir inceleme bulamadım.

Aynen yok aynı tip modelin başka incelenmesi var oda yabancı.Tipi falan da güzel tek dez avantajı klavye rengi kırmızı mavi olsa daha iyi olurdu ama oda pek rahatsız edici bir durum değil klavye gözüksün yeterli. Özellik olarak diğer markalardan üstün duruyor gibi acaba indirim falan mı var bilemedim kuponla 7820 liraya geliyor. Sinir bozucu bir durum.
Birkaç dakikadır araştırma yapıyorum bilgisayar hakkında, dediğiniz gibi hiçbir inceleme bulamadım.
Hocam bu videoyu buldum baya iyi bir cihaz gibi geldi yabancı dil varsa ne dediğini anlarsan bana da anlatırsan sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bilgisayarı arkadaşımda kullanmış biri olarak gönlüm rahat bir şekilde tavsiye edebilirim. MSI GF serisine yakın malzeme kalitesi var ve bana göre ekranı da kaliteli. 1660 Ti'ın Max-Q olması büyük bir problem olmayacaktır her türlü 1650 Ti'dan iyi performans verecektir ancak bu modeldeki Mobile GPU. İyi alışverişler bol şanslar.
Arkadaşlar uzun süredir oyuncu laptopu arıyorum. Bu laptopla karşılaştım ve fiyatı makul geldi ekran karti sebebiyle. Sizlere sorum şudur:
1- Ekran karti Max-Q mu yoksa gercek 1660 Ti mıdır?
2- i5 9300H bu ekran kartına darboğaz yapar mi ve işlemci sıcaklığı 90-95 derecelerde çalışıyor zorlandığında bu sorun oluşturur mu?
3- Bu fiyata bu laptop alınır mı? (Şu an 7999₺)
https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-intel-core-i5-9300h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q5bey-00a-p-HBV00000RVZEG?magaza=BOZDAN Teknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIuLHy_avo6QIVZIBQBh2JtgJnEAQYASABEgIWGPD_BwE

Hocam bu videoyu buldum baya iyi bir cihaz gibi geldi yabancı dil varsa ne dediğini anlarsan bana da anlatırsan sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Genel olarak videoda hepsiburada.com üzerinde bulunan bilgilerden bahsediyor. Ekran kartı bu incelemeye göre Max-Q olduğundan söz edilmemiş. Videonun genelinde teknik özelliklerden sonra tasarım, giriş çıkış portları gibi basit özelliklere değinmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı