Acer Nitro i5 10400F ve GTX1650 sistem alınır mı?

AhmetDz

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu sisteme bir göz atın:

Benim ailem internetten alışveriş sevmiyorlar. O yüzden bayiden almak falan istiyorlar. Biliyorum, internet çok daha iyi ama maalesef ikna edemedim. Neyse, evkur bayisi yakın. Orada böyle bir bilgisayar buldum ama anakartın, işlemcinin, PSU'nun markası falan yazmıyor. Sizce alınır mı? Yardımcı olursanız sevinirim

Acer Nitro Intel Core i5 10400F 2.9Ghz İşlemci 8Gb Ram 256Gb Ssd GTX1650 4Gb Ekran Kartı Linux İşletim Sistemli Gaming Bilgisayar Siyah

Şu an sipariş verdim görelim bakalım Trendyol Bankkart'da 9 taksitle peşin aynı fiyata geliyor haberin olsun.

1-şu zamanda ekran kartı kazık gibi, APU sistemle idare edip sonradan ekran kartı almak daha mantıklı olmaz mı?

2-PC'yi aldıktan sonra yükseltme şansın pek olmaz gibi Intel'in fiyat performans işlemcisi var fakat malum Intel soket değiştirmeyi seviyor.

Şu an sipariş verdim görelim bakalım Trendyol Bankkart'da 9 taksitle peşin aynı fiyata geliyor haberin olsun.
attığım bilgisayarı aldın mı ?
1-şu zamanda ekran kartı kazık gibi, APU sistemle idare edip sonradan ekran kartı almak daha mantıklı olmaz mı?

2-PC'yi aldıktan sonra yükseltme şansın pek olmaz gibi Intel'in fiyat performans işlemcisi var fakat malum Intel soket değiştirmeyi seviyor.
biliyorum benim merak ettiğim bunların markaları neden yazmıyor
Bu arada sistemde Linux var haberin olsun. Windows'u kendin kurman gerek.
hallederim çok sorun değil
Hangi şehirde yaşıyorsun? Birçok iyi firmanın mağazası da var artık. Evkur bilgisayar almak için pek iyi seçenek değil.
Aydın
Hocam bu sisteme bir göz atın:
o kadar bütçe yok

Bulunduğun şehirde alternatif az maalesef. Bu cihazın içindeki bileşenlerin üreticisi belli değil, kasa 90'lardan kalma, F tipi cezaevi gibi. Aynı bütçe ile Vatan Bilgisayar'a gidip sistem toplamayı deneyebilirsin belki. En azından aldığı parçaları bilir, kasayı biraz daha düzgün bir şey seçersin.

Bulunduğun şehirde alternatif az maalesef. Bu cihazın içindeki bileşenlerin üreticisi belli değil, kasa 90'lardan kalma, F tipi cezaevi gibi. Aynı bütçe ile Vatan Bilgisayar'a gidip sistem toplamayı deneyebilirsin belki. En azından aldığı parçaları bilir, kasayı biraz daha düzgün bir şey seçersin.
haklısın ama vatan biraz pahalı bu fiyata anca 1050ti falan alırım vatandan bu sistem kadar performans vereceğini düşünmüyorum

Gidip denemekten zarar gelmez.

Bu almayı düşündüğün kasanın (ekran kartı farklı) incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle ekran kartı ısısı çok yüksek, üstelik kışın yapılmış test.

Geri
Yukarı