Acer Nitro i5 10400F ve GTX1650 sistem alınır mı?

Gidip denemekten zarar gelmez.

Bu almayı düşündüğün kasanın (ekran kartı farklı) incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle ekran kartı ısısı çok yüksek, üstelik kışın yapılmış test.
hmm bu sistemi alacağıma vatandan daha kötü bilgisayar alırım diyorsun yani

mqdefault.jpg

Kasa olur gibi. Uzak durun.

Yeni gördüm kusura bakmayın. Evet bu, USB bellek alıp yeni Windows yaptım. Minecraft'ta 18 Chunk 500FPS'e çıkıyor. 32 Chunk 60FPS altı düşmüyor. Kasa aşırı derece ısınmıyor. HDD yeri var kasanın içinde yeni nesil HDD'ler için. Ama aparatla takabiliyorsun. Lakin kablosuz şarj yokmuş, pek sıkıntı değil. Performansı gayet iyi, zaten işlemci ve anakartı biliyorsunuzdur.
Bütçenize göre alınır mı bilmem, ama kaliteli bir ürün.

İçi bu şekilde: KASA: İşlemci: Intel Core i5 10400F / Anakart: Acer Nitro N50-610 / Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX1650 4 GB / RAM: Kingston Value 8 GB 2666MHz DDR4 KVR26S19S8/8 / SSD: Samsung MZVLQ256HAJD-00000 256 GB /
Ayrıca 8 GB yeni nesil RAM girişi ve M.2 SSD girişi de mevcut.

20 Mayıs'ta elime ulaştı. Bir sıkıntısı yok ama ekran kartı 2 saat Minecraft'ta 56 derecelerde geziniyor. Benim için bir sıkıntısı yok ama biraz ısınıyor kasa.

Merhaba kaç Hz alıyorsunuz kasada DP girişi yok.
20 Mayıs'ta elime ulaştı. Bir sıkıntısı yok ama ekran kartı 2 saat Minecraft'ta 56 derecelerde geziniyor. Benim için bir sıkıntısı yok ama biraz ısınıyor kasa.

Ben yeni HDMI kablosu alıp bağladım ancak120Hz takılı kalıyor.

Geri
Yukarı