İnceleme Acer Nitro KG242YM3 incelemesi

Bütçe çıkıyorsa bu daha güvenilir bir model. Acer'in incelemesi yok. AOC'un büyük ihtimalle görüntü kalitesi daha iyidir. Ancak biraz daha yavaştır.

Bütçe çıkıyorsa bu daha güvenilir bir model. Acer'in incelemesi yok. AOC'un büyük ihtimalle görüntü kalitesi daha iyidir. Ancak biraz daha yavaştır.
Hocam bir şey soracağım monitörümle alakalı,

Normalde sanal çözünürlüğü aktifleştirdiğimizde görüntü çamur oluyor diye biliyorum, ben bu monitörde yaptığımda ise görüntü tam tersi daha iyi oluyor. Sizce neyden kaynaklıdır?

Sanal çözünürlüğün çamur yaptığinı kim söyledi size, öyle bir şey yok.

Sanal çözünürlük dediğiniz daha yüksek çözünürlükte görüntüyü üretip monitörün çözünürlüğüne düşürmesidir. Bu yüzden görüntü daha iyi olur. Ancak daha fazla güç gerektirir elbette. Yani FPS'inizi düşürür.
Not: Farkli sanal çözunürlük yolları da var.

Eski monitörümde sanal çözünürlüğü açınca görüntü çamur oluyordu. Ondan yola çıkarak söyledim.

monitörün g-sync performansı hakkında bir bilgisi olan var mı? Ona göre almayı düşünüyorum.

monitörün g-sync performansı hakkında bir bilgisi olan var mı? Ona göre almayı düşünüyorum.

2 gün önce elime ulaştı. Şu ana kadar iyi bir izlenim verdi. Ghosting vs yok çıtır çerez monit. DP kablosu ile G-sync destekleyen ekran kartınızda aktif edebiliyorsunuz. (gtx 1660 Super benimki)

2 gün önce elime ulaştı. Şu ana kadar iyi bir izlenim verdi. Ghosting vs yok çıtır çerez monit. DP kablosu ile G-Sync destekleyen ekran kartınızda aktif edebiliyorsunuz. (GTX 1660 Super benimki)

Hocam bu satıcıdan mı aldınız.
Yoksa bu satıcıdan mı?

İkisi de aynı satıcı hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…