Acer Nitro laptopta ekran gelmiyor ve fanlar çalışmıyor

alperensarcayr

Femtopat
Daha fazla  
Hiçbir şekilde ekran gelmiyor, fanlar çalışmıyor ve klavye ışıkları dahi yanmıyor. Bugün Amazon'dan 2K ve 165 Hz diye ekranı var diye Acer Nitro 5 AN515-58-51u3 isimli bilgisayarı aldım. Kutusunu açtım ve şarja takıp açma tuşuna bastım ama hiçbir şey olmadı. Tam takın çıt sesi gelsin diyorlar onu da yaptım. Şarj ışığı yanda yanıyor ama şarj ışığı ile birlikte mavi ışık da yanıyor. Fanlar dönmüyor, şarj ışığı ya da herhangi bir ışık yanmıyor, USB'den telefonu taktığımda şarj etmedi, ekranda hiçbir şey yok. Prizde elektrik olduğuna eminim. Servisi vs. aradım ama mesai saati dışında olduğundan açan olmadı. İadeye mi göndermeliyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20230608_230736.jpg
    IMG_20230608_230736.jpg
    216,6 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20230608_230723.jpg
    IMG_20230608_230723.jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2023-06-08-23-05-28-149_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2023-06-08-23-05-28-149_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eminsiniz değilmi hocam 2. tık sesinin geldiğinden ve sağlam oturduğundan. Cihaz tam oturmamış olarak algılayıp kendini korumaya alıyordur büyük ihtimal.

Benimki de bazen yapıyor biraz şarj edip açma/kapama tuşuna birkaç kez uzun basılı tuttuktan sonra açılıyor. Elektrik kaynaklı bir arıza muhtemelen. Eğer bu tarz şeyler denemenize rağmen çalışmıyorsa anakart ölü olabilir. Değişime gönderin hiç uğraşmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eminsiniz değil mi hocam 2. tık sesinin geldiğinden ve sağlam oturduğundan. Cihaz tam oturmamış olarak algılayıp kendini korumaya alıyordur büyük ihtimal.

Benimki de bazen yapıyor biraz şarj edip açma/kapama tuşuna birkaç kez uzun basılı tuttuktan sonra açılıyor. Elektrik kaynaklı bir arıza muhtemelen. Eğer bu tarz şeyler denemenize rağmen çalışmıyorsa anakart ölü olabilir. Değişime gönderin hiç uğraşmayın.

Windows'u kurduğum USB'yi takınca açıldı. USB ile M.2 SSD'yi birleştirmişim, düzelttim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı