Acer Nitro NH.Q59EY.00F vs Abra A5 V15.1.1

Monster vs Acer Nitro

• Monster

Oy: 0 0,0%
  • Acer Nitro

Oy: 3 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    3

Bora22

Centipat
Arkadaşlar selam. Bu benim sosyaldaki ilk konum. Bir laptop alacağım çünkü üniversiteye başlıyorum. Tıpı kazandım. Hayatta tek vazgeçemediğim şey oyun ve annem. Masaüstünü götüremeyeceğim. Şu iki laptop arasında kaldım:
Bunun RAM'ini 16 yapıp alacağım.
Bir de bu. Technopat'ın yaptığı incelemeye göre Monster'dan daha az FPS alıyor. Monster da güven vermiyor. Hangisini almalıyım?

Merhaba kardeşim. Senin adına çok sevindim. Meslektaşın olarak söylüyorum Nitro tarafına daa sıcak bakmalısın. Hatta şu an Acer Nitro ile yazıyorum! Gerek soğutma gerekse performans açısından daha iyi buluyorum (bundan önce lenovo legion kullandım). Sorun olursa özelden yazabilirsin. Nitro'nun 120hz olduğunu da unutma.

Merhaba kardeşim. Senin adına çok sevindim. Meslektaşın olarak söylüyorum Nitro tarafına daa sıcak bakmalısın. Hatta şu an Acer Nitro ile yazıyorum! Gerek soğutma gerekse performans açısından daha iyi buluyorum (bundan önce lenovo legion kullandım). Sorun olursa özelden yazabilirsin. Nitro'nun 120hz olduğunu da unutma.

Yorumunuz için teşekkürler:) Doktor musunuz?

Dostum laptop unun tam modeli ne sorabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı