Acer Nitro Lnx NH.Q59EY.00F vs Monster Abra A5 V15.1.1

tecpat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 6200 TL civarı bir laptop alacağım. Bu iki model arasında kaldım. Monster'ı bir 8 daha ekleyerek 16 GB olarak alacağım. Ama Acer'ın bu modeli de kafamı kurcalıyor. Sizce hangisini almalıyım? Başka İntel ve GTX 1650 ekran kartlı hangi modelleri önerirsiniz?

Monster’i öneririm ben. Bütçeniz el veriyorsa alabilirsiniz, test etme şansım olmuştu, ben memnun kaldım açıkçası. Arkadaşlarım da kullanıyor, onlar da memnun.

Ben olsam Acer alirdim. 120Hz ekran farki oldukca cezbedici. Bir de eskiden 144Hz bir monitor kullandi iseniz 60Hz her oyun actiginizda moral bozuyor.
Tabi Monsterin da servis avantaji var. Isiniz duser ise daha ilgili davraniyorlar. Sikayet var gibi sitelerde Monster geri donus yaparken ve pek cok sikayet cozuldu olarak isaretlenirken Acer sayfasi cozulmemis bir suru sikayet ile dolu.

Ben olsam Acer alirdim. 120Hz ekran farki oldukca cezbedici. Bir de eskiden 144Hz bir monitor kullandi iseniz 60Hz her oyun actiginizda moral bozuyor.
Tabi Monsterin da servis avantaji var. Isiniz duser ise daha ilgili davraniyorlar. Sikayet var gibi sitelerde Monster geri donus yaparken ve pek cok sikayet cozuldu olarak isaretlenirken Acer sayfasi cozulmemis bir suru sikayet ile dolu.
Evet. Acer da o sıkıntı var. Çok kararsızım hangi marka modeli alsam ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı