Acer Nitro QG241YBII alınır mı?

Mstfhymn

Centipat

Satıcının yazdığının aksine ürün 75Hz.
Ürünün VA panel olması ve 1MS tepkime süresi dikkatimi çekti. 700 TL'nin üstüne pek çıkamayacağım. Sizce bu fiyata bu monitör alınır mı? Kullanan varsa monitörün görüntü kalitesi nasıl söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Satıcının yazdığının aksine ürün 75Hz.
Ürünün VA panel olması ve 1MS tepkime süresi dikkatimi çekti. 700 TL'nin üstüne pek çıkamayacağım. Sizce bu fiyata bu monitör alınır mı? Kullanan varsa monitörün görüntü kalitesi nasıl söyleyebilir mi?
Bende bu monitörü almayı düşünüyorum bence harika bir monitör.

Fiyat bandına göre gayet iyi dostum. 1 MS tepkime süresi cabası, güzel bir ekran kartın varsa RX 570 ve üstü kullanıyorsan bunu tercih edebilirsiniz. Lenovo D24f-10 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı Çerçevesi biraz kalın lakin görüntü bence hoş, sizi rahatsız eder mi bilemiyorum. Ki bu fiyata 144 Hz kaçırılmamalı TN panel aklını karıştırmasın rekabetçi oyunlar da TN panel bir sorun teşkil etmez.

Fiyat bandına göre gayet iyi dostum. 1 MS tepkime süresi cabası, güzel bir ekran kartın varsa RX 570 ve üstü kullanıyorsan bunu tercih edebilirsiniz. Lenovo D24f-10 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı Çerçevesi biraz kalın lakin görüntü bence hoş, sizi rahatsız eder mi bilemiyorum. Ki bu fiyata 144 Hz kaçırılmamalı TN panel aklını karıştırmasın rekabetçi oyunlar da TN panel bir sorun teşkil etmez.
Bütçe yok maalesef
Ben aldım çok da memnunum.Bu fiyat bandında daha iyi bir monitör bulmak çok zor.
Peki sen aldığında fiyatı kaçtı ?
Bide oyun oynarken filan nasıl monitör ?
Tasarımı nasıl ?

Bütçe yok maalesef

Peki sen aldığında fiyatı kaçtı ?
Bide oyun oynarken filan nasıl monitör ?
Tasarımı nasıl ?
Tasarımı çok iyi bence.Çerçeveleri ince.
Oyun kısmında da hiçbir sıkıntı yok.Ben 700tl ye aldım ve verdiğim paranın hakkını sonuna kadar veriyor.Kutudan hem vga hemde hdmı çıkması da cabası.Ama ilk açtığında renkler biraz cansız gelebilir,ayarları biraz kurcalamanı tavsiye ederim.

Tasarımı çok iyi bence.Çerçeveleri ince.
Oyun kısmında da hiçbir sıkıntı yok.Ben 700tl ye aldım ve verdiğim paranın hakkını sonuna kadar veriyor.Kutudan hem vga hemde hdmı çıkması da cabası.Ama ilk açtığında renkler biraz cansız gelebilir,ayarları biraz kurcalamanı tavsiye ederim.
Sağol bide ölü piksel çıktı mı sende ?

kardeşim bende aldım aynı monitörden hareket ettirdiğim şey böyle imleç olsun oyunlarda hareket eden top bile olsa kayıyor böyle görüntüsü yazılar kayıyor çok ufak bişey ama sinir bozuyıor herhangi bir ayarı varmıdır bunun veya monitör bozuk mu gelmiş
izlediğim videolar 720 p izliyorum ama bulanık falan napmam gerekiyor

kardeşim bende aldım aynı monitörden hareket ettirdiğim şey böyle imleç olsun oyunlarda hareket eden top bile olsa kayıyor böyle görüntüsü yazılar kayıyor çok ufak bişey ama sinir bozuyıor herhangi bir ayarı varmıdır bunun veya monitör bozuk mu gelmiş
izlediğim videolar 720 p izliyorum ama bulanık falan napmam gerekiyor
Ben senin bahsettiğin sıkıntıların ikisi ile de karşılaşmadım. Monitörü aldığın yere bi sor istersen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı