Acer Nitro RTX 3060 alınır mı?

Darkknight52

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro Intel Core i7 10750H 1 TB SSD RTX3060 32 GB RAM'li notebook alınır mı?

Bu notebookdaki 32 GB RAM tek slotta mıdır? Yoksa 2x16 olarak mı yerleştirilmiştir? (Single Channel ile Dual Channel arasında oyunlarda ciddi FPS farkı oluştuğu söyleniyor.)

Artıları ve eksileri sizce nelerdir? (Şu an fiyatı 14500 TL)

10-15k aralığında hangi notebookları önerirsiniz?

MSI Alpha Ryzen 7 4800h RX5600m model notebook aldım. Ekran parlaklığı, kalitesi kötü olduğundan ve ışık sızması bulunduğundan iade ettim.

Yorumlarınız ve bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Acer Nitro Intel Core i7 10750H 1 TB SSD RTX3060 32 GB RAM'li notebook alınır mı?

Bu notebookdaki 32 GB RAM tek slotta mıdır? Yoksa 2x16 olarak mı yerleştirilmiştir? (Single Channel ile Dual Channel arasında oyunlarda ciddi FPS farkı oluştuğu söyleniyor.)

Artıları ve eksileri sizce nelerdir? (Şu an fiyatı 14500 TL)

10-15k aralığında hangi notebookları önerirsiniz?

MSI Alpha Ryzen 7 4800h RX5600m model notebook aldım. Ekran parlaklığı, kalitesi kötü olduğundan ve ışık sızması bulunduğundan iade ettim.

Yorumlarınız ve bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler.
Hocam ekranı film, dizi izlenmeyecek düzeyde kötü müydü? Ben de Alpha 15 A4DEK-018XTR versiyonunu söyledim 11.200'e ve şu an kargoda. Ekran konusunda ben de hassasım açıkçası fakat bu fiyat bandında bu özelliklerle de bilgisayar bulamamıştım(Isınma ve performans olarak).

Hocam ekranı film, dizi izlenmeyecek düzeyde kötü müydü? Ben de Alpha 15 A4DEK-018XTR versiyonunu söyledim 11.200'e ve şu an kargoda. Ekran konusunda ben de hassasım açıkçası fakat bu fiyat bandında bu özelliklerle de bilgisayar bulamamıştım(Isınma ve performans olarak).
Ekran çöp arkadaşla kontrol ettik. Onda Acer predator helios 10300 var. MSI alpha 17 inç ryzen 7 4800h Rx 5600 m ekran kartlı modelini almıştım.Hem ışık sızması çıktı.Hem de ekran parlaklık değeri predatorunkine göre çok kötüydü. Acer Predator nit değeri 300. MSI alpha 254. Ekrandan kısmışlar .Beyaz renk Alpha da predatordakine göre bariz sarı olarak gözüküyor.Tabi bu benim düşüncelerim.Sırf ekrandan Msı Alphanın üzerini çizdim.Dizi film izlenir .Diğer donanımları iyi fakat ekran çok önemli.Film dizi izlersin fakat 300 nit değerinde bir notebooku koy yanına o zaman ne dediğimi anlarsın.

Ekran çöp arkadaşla kontrol ettik. Onda Acer predator helios 10300 var. MSI alpha 17 inç ryzen 7 4800h Rx 5600 m ekran kartlı modelini almıştım.Hem ışık sızması çıktı.Hem de ekran parlaklık değeri predatorunkine göre çok kötüydü. Acer Predator nit değeri 300. MSI alpha 254. Ekrandan kısmışlar .Beyaz renk Alpha da predatordakine göre bariz sarı olarak gözüküyor.Tabi bu benim düşüncelerim.Sırf ekrandan Msı Alphanın üzerini çizdim.Dizi film izlenir .Diğer donanımları iyi fakat ekran çok önemli.Film dizi izlersin fakat 300 nit değerinde bir notebooku koy yanına o zaman ne dediğimi anlarsın
Vatana bakabilirsin yüzde 5 indirimde vardı.

Ekran çöp arkadaşla kontrol ettik. Onda Acer predator helios 10300 var. MSI alpha 17 inç ryzen 7 4800h Rx 5600 m ekran kartlı modelini almıştım.Hem ışık sızması çıktı.Hem de ekran parlaklık değeri predatorunkine göre çok kötüydü. Acer Predator nit değeri 300. MSI alpha 254. Ekrandan kısmışlar .Beyaz renk Alpha da predatordakine göre bariz sarı olarak gözüküyor.Tabi bu benim düşüncelerim.Sırf ekrandan Msı Alphanın üzerini çizdim.
Karşılaştırdığınız model bu linkte paylaştığımla aynı sanırım. Ben de Acer modeliyle arada kalmıştım fakat i5 10300H ısınmasından dolayı bunu seçtim. 23.8'' %72NTSC lik IPS monitorden geçeceğim bu modele, bakalım denedikten sonra en kötü iade ederim ben de. Teşekkürler.

Alınabilir fakat henüz bir inceleme vs çıkmadı, özellikle son tüketici yorumları neredeyse yok. Büyük risk olur. 32 tek slot değildir muhtemelen. Normalde Nitro 5'ler 16'ya kadar tek slot satılıyorlar.

Hangi MSI Alpha'da 2060 var?

10-15K arasında Legion 5 i7/RTX 2060 var ekranı da kaliteli. Onun dışında 15K'ya V22.1 mevcut.
Legion 5 i7 12800 e inmişti Hepsiburadada kaçırdım indirimi.Çünkü notebook para iadesi olmadı henüz.
Karşılaştırdığınız model bu linkte paylaştığımla aynı sanırım. Ben de Acer modeliyle arada kalmıştım fakat i5 10300H ısınmasından dolayı bunu seçtim. 23.8'' %72NTSC lik IPS monitorden geçeceğim bu modele, bakalım denedikten sonra en kötü iade ederim ben de. Teşekkürler.
Rica ederim
Bu bilgisayar yaramaz size, Alpha ile benzer bir ekranı var. Monster V22.1 alabilirsiniz.
Alphanın parlaklık değerini 254 nit olarak biliyorum.Acerın da 300 nit yanlış bakmadıysam .Alpha ile aynı olmaması lazım.Düşünmediğim notebooklar monster ve HP yazmayı unutmuşum
Alınabilir fakat henüz bir inceleme vs çıkmadı, özellikle son tüketici yorumları neredeyse yok. Büyük risk olur. 32 tek slot değildir muhtemelen. Normalde Nitro 5'ler 16'ya kadar tek slot satılıyorlar.

Hangi MSI Alpha'da 2060 var?

10-15K arasında Legion 5 i7/RTX 2060 var ekranı da kaliteli. Onun dışında 15K'ya V22.1 mevcut.
Legion 5 ryzen 7 4800 h rtx2060 geçen indirimdeydi 12800 civarlarında.Şu an 14970 olmuş.i7 den daha iyi işlemciydi ryzen 4800 h yanlış hatırlamıyorsam.

Son düzenleme:
Vatan'da G15 vardı. Yanlışım yoksa FHD, 3060 100W vardı. Ona bakabilirsiniz. Bundan daha iyi olduğu aşikar.
Hocam evet G15 kalitelidir ve sağlamdır fakat Hepsiburada'daki modelde 16x1'di ram miktarı ve ekranı kalitesiz. Zaten mux yok daha da düşük olacak fps.

Yeni konular

Geri
Yukarı