Acer Nitro Serisi Hakkındaki Görüşleriniz Nedir?

O söylediğin cihazların çöp olduğunu bile bilmiyorsun gelmiş Victus'a çöp diyorsun. Aynen dostum 3050 Nitro'ya göre çöp bir 4060 Victus kullanıyorum. 👍😀
Bu arada yanlış mı duydum emin değilim ancak ROG ve KATANA serisine çöp demek mi istedin acaba? Bunu diyeceksen baştan söyleyeyim yılın şakası olur forumda. Belki kronik sorunları olabilir (dünya üzerindeki çoğu model markalarda illaki kronik sorunlar meydana gelebilir sonuçta beşer ürünü) ancak sonuçta bu markaların bir prestiji bulunmakta HP'nin vermediği bir güveni sağlıyorlar. Ayrıca bu saydığım serilerin hepsinin Victus'tan iyi olduğunu halen savunmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nitro serisi hakkındaki görüşlerim başlığı altında Victus'a giydirmeye çalışmış objektif mi sence 😆? Zaten 1 yıl sonra termal macun değişmeyince cihaz ısınıyor cümlesinden sonra pek de kaale almadım arkadaşı. Redditten de checklemiş bir de. Dur bende atayım düşüncelerimi:

Aspire 5 diyor. Biz Nitro'dan bahsediyoruz.

Bu arada yanlış mı duydum emin değilim ancak ROG ve KATANA serisine çöp demek mi istedin acaba? Bunu diyeceksen baştan söyleyeyim yılın şakası olur forumda.

Ayda yılda bir forumda böyle süper cahillere denk gelirdim işte bu anda onlardan biri. Böyle kılçık gibi tek tük ortaya çıkarlar ama insanı da çileden çıkartırlar.
ROG ve Katana serileri birbirinden reziller. Alınmaması gerek.

Attığın checkte Victus demiyor ama 😀?
Attığın yazıda arkadaş sadece Aspire 5'e odaklanmış. Benim attığımda iş harici diğer laptopların hepsi ele alınmış.

Senin kadar fanboyuna ilk kez şahit oldum bu forumda. O kadar sayfalarca tartıştık seninle hala ikna olmuyorsun, olmayacaksın da. HP dışındaki neredeyse bütün cihazları yerin dibine sokuyorsun, HP çok iyiymiş gibi.

Son düzenleme:
Diğer linkleri atmak istemiyorum zira Şikayetvar sitesi gibi giydirilmiş vaziyette Nitro modellerine. 🙂

Ya bırak artık. HP dediğin marka USA'nın Excalibur'u. Adamlar HP'ye giydirip giydirip duruyor. Bi bizim ülkede, birde Hindistan gibi pardon ama aptal sürüsü olan ülkelerde HP'dir Amerikan malıdır diye bir şey zannediliyor.

Doğru duydun leş modeller. Biri CW bombası biri soba makinesi. 😆
Örnek arıyorsan örnek çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı