Acer Nitro vs Monster Abra

Bende öyle düşündüm ben yine de atayım linki

Sanırım tek 8 GB RAM var ama soru cevap kısmı çok saçma olmuş tam anlamış değilim. Bir bu bilgi elimizde yok demişler bir 8 GB demişler bir teknik servise sorun demişler.

O zaman tamam 23.000 TL in başka öneriniz var mı yoksa Acer en mantıklısımı.

Yok hocam bu iyi gözüküyor.

Son düzenleme:
Peki sizce i5 olması 512 ssd olması falan yetersiz kalır mı çizimler programlar için

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-15-fa0010nt-intel-core-i5-12450h-16gb-ram-512gb-ssd-nvidia-geforce-rtx-3050-15-6-inc-fhd-144hz-freedos-mavi-80d32ea-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00004DXGE8?magaza=HP%20Store%20Türkiye
Buna da bi bakayım teşekkür ederim

Monster içerik bakımından daha iyi fakat Monster almak pişmanlıktır istisnalar var tabii fakat büyük şans ister
Evet ben de o şekilde çok yorum gördüm o yüzden emin olamadım özellikleri iyi ama Acer daha kaliteli sadece bana ilerde sorun çıkarmasından korkuyorum özellikleri bakımından

Peki sizce i5 olması 512 SSD olması falan yetersiz kalır mı çizimler programlar için

Buna da bir bakayım teşekkür ederim

Evet ben de o şekilde çok yorum gördüm o yüzden emin olamadım özellikleri iyi ama Acer daha kaliteli sadece bana ileride sorun çıkarmasından korkuyorum özellikleri bakımından

Ne yapacağınıza bağlı ama bu bütçe de kötü bir laptop değil çizim bakımından iş görür.

Geri
Yukarı