Acer pişmanlıktır

2018 yılında çıkışı yapılan bir cihazın anakartını tercih ederlerken maksimum 4 GB destekli bir ürün kullanırlarsa onları bu gerekçe suçta pay sahibi yapar diye düşünüyorum.

Kesinlikle yanlış bir düşünce iş seyahatlarında yanınızda götürmek için kullanılan tarz laptop olarak tasarlanmıştır Acer'in bildiğim kadarıyla Nitro serisi harici diğer modeller oyun amaçlı değil.

Galiba RAM lehimli. Yani o 4GB kalacak çıkartamazsınız da. Bu arada Acer'ın bir suçu yok. Satıcı arkadaşlar prim alabilmek için size yanlış bilgi vermiş. Geçmiş olsun.

Sadece bir ürünü yüzünden markayı kötülemek çok saçma. ASUS bildiğimiz gibi bu sene ASUS TUF Gaming A15 FA506 laptopu piyasaya çıkardı ve resmen facia. Ama ASUS hala iyi bir marka.

Acer'in bildiğim kadarıyla Nitro serisi harici diğer modeller oyun amaçlı değil.
Acer Predator serisi oyun için.

Bu da RAMexpert yazılımında aldığım veri.
2016 yılı cihazımda 12 GB veya daha üstü destek var ve cihaz Acer(F5 modeli). Burada Acer'in bir suçunu göremedim.
Ne mutlu size; brüt 4, net 3.4 GB RAM ile aynı düşünceleri paylaşmıyorum.
Kesinlikle yanlış bir düşünce iş seyahatlarında yanınızda götürmek için kullanılan tarz laptop olarak tasarlanmıştır Acer'in bildiğim kadarıyla Nitro serisi harici diğer modeller oyun amaçlı değil.
Zaten kullanım amacım büyük oranla bu yönde fakat bu dolaylarda RAM bazen gündelik işlemlerde dahi can sıkabiliyor. Umarım yanlış anlaşılmadım.
Sadece bir ürünü yüzünden markayı kötülemek çok saçma. ASUS bildiğimiz gibi bu sene ASUS TUF Gaming A15 FA506 laptopu piyasaya çıkardı ve resmen facia. Ama ASUS hala iyi bir marka.

Acer Predator serisi oyun için.
Marka hakkında görüşlerim deneyimlerden ibarettir. Sonuçta en nihayetinde sadece tüketiciyim, ürün yelpazesiyle ilgilenecek halim yok. Oyun ile ilgili kullanma amacında değilim, bununla ilgili bir şey belirtmedim. Bunun üzerine tekrardan bu mesajı yinelemeniz abesle iştigaldir. Saygılar...

Dosya Ekleri

• ram.png
    ram.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Sen bir 8 GB RAM tak bakalım bir tanıyacak mı? Tanımazsa bir daha konu aç yardımcı olmaya çalışırız.

Halihazırda elinizde fazladan var ise yollarsanız deneme yanılma yaparım seve seve. Lütfen mesaj yazarken direktif verir gibi bir üslup içerisine girmeyin. Burası firma teknik destek sayfası değil. Sadece bir sorunu gündeme getirdik kullanıcı üye arkadaşlarda kendi iradeleriyle yorum yaptılar. Ben sizi etiketleyip yardımınızı istediğimi sanmıyorum, bir daha konu açmak ise benim bileceğim iştir. Burası sosyal bir mecra.

Halihazırda elinizde fazladan var ise yollarsanız deneme yanılma yaparım seve seve. Lütfen mesaj yazarken direktif verir gibi bir üslup içerisine girmeyin. Burası firma teknik destek sayfası değil. Sadece bir sorunu gündeme getirdik kullanıcı üye arkadaşlarda kendi iradeleriyle yorum yaptılar. Ben sizi etiketleyip yardımınızı istediğimi sanmıyorum, bir daha konu açmak ise benim bileceğim iştir. Burası sosyal bir mecra.
Sorununuza gelecek olursak RAM modülü bütünleşikmiş. Değiştirmek mümkün değil.

Modelinize bakmadan ezbere yazdığım için kusura bakmayın. İkinci olarak da size emir vermek benim haddime değil. İyi niyetle yardımcı olmak istedim. Konuşma diliyle yazdığım için genelde, yanlış anlaşılmaya müsait. Haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı