Acer Preadator Helios 300 RAM önerisi

Hocam son durum nedir ? RAM'i aldınız mı ? Aldıysanız ne kadar bir performans artışı oldu.
Hocam ben almadım henüz. Ancak servis
CL22 3200 MHz ve 1.2 V ramlerin uyumlu olabileceğini söyledi. Ben henüz almadım
Hocam bende şu ürünü almayı düşünüyorum. Single Ram ile çalıştığı için ekran kartından tam performans alamıyorum.

Aynen hocam doğrudur. Alabilirsiniz. Uyumludur.

Hocam ben almadım henüz. Ancak servis
CL22 3200 MHz ve 1.2 V ramlerin uyumlu olabileceğini söyledi. Ben henüz almadım

Aynen hocam doğrudur. Alabilirsiniz. Uyumludur.
1 saat önce satın aldın hocam. Gelince servise giderek taktırıp performansı görmek istiyorum.

Hayırlı olsun hocam o zaman çift kanal performans sonuçlarını sizden göreceğiz. 😅 Tez zamanda gelsin güle güle kullanın.
Sağolun hocam. Bende merak ediyorum ne kadar performans artışı yaşayacağımı. Oyunlarda ne kadar etki edecek acaba. Sonuçları buraya yazarım.

İçinden çıkan kağıtta izmir'de sadece 1 yer gözüküyor servis olarak 5 dakikalık iş ama hemen hallederler mi acaba.

İçinden çıkan kağıtta izmir'de sadece 1 yer gözüküyor servis olarak 5 dakikalık iş ama hemen hallederler mi acaba.
Yoğunluğa göre değişiyormuş ama parçayı sen götürürsen 1 günde olabiliyormuş İstanbul’da. Bir gidip rica edersin bence olur hocam.

Hocam ben Acer'İn kendi servisine gittim. (Zaten Türkiye'de 1 tane servisi var) Sata SSD taktırmak için gittim 15 dakika içinde teslim ettiler.
fps değerlerinde bir artış var mı ben dün akşam garanti belgesinin yanında çıkan kağıta teknik servisler vardı izmir bulunan onlara götürsem takarlar mı acaba yoksa istanbul'daki servise mi göndermek lazım :/

fps değerlerinde bir artış var mı ben dün akşam garanti belgesinin yanında çıkan kağıta teknik servisler vardı izmir bulunan onlara götürsem takarlar mı acaba yoksa istanbul'daki servise mi göndermek lazım :/
Hocam RAM daha gelmedi gelince bir ara gidip taktıracağım. Teknik servis sorununu Acer ile iletişime geçmeniz gerekir bende bilmiyorum çünkü. İstanbul'da ikamet ettiğim için direkt oraya gitmiştim. Ama kargo ile servise gönderenlerde var.

Geri
Yukarı