Elektronik Acer Predator 13900HX RTX 4070 51.000 TL

Evet, maalesef öyle ama bu cihazın fiyatı gayet iyi. 4070 Victus bile 44K gibi bir fiyattan satılıyor.
Bu miktardaki paralara giriş seviyesi limitli cihaz almak mantıklı gelmiyor bana pek.

Asus Tuf veya HP Victus 4060 alıp geçiceksin en iyisi, mobil tarafta 4060 ve 4070 çok fazla fark sunmuyor.

Bu miktardaki paralara giriş seviyesi limitli cihaz almak mantıklı gelmiyor bana pek.

ASUS TUF veya HP Victus 4060 alıp geçiceksin en iyisi, mobil tarafta 4060 ve 4070 çok fazla fark sunmuyor.

TUF ve Victus alınmamalı mümkünse. Nitro 5, Nitro 16 gibi modellere yönlenilmeli.

TUF ve Victus alınmamalı mümkünse. Nitro 5, Nitro 16 gibi modellere yönlenilmeli.
Kronik problemleri gün yüzüne mi çıktı? Niye öyle dediniz ki?
Acer Predator giriş seviyesi bir cihazmı hocam :D
Ben orta segment derim o cihaz için ama 100W limit problemi varken çoğu cihaz soğutma manasında sorun yaşamaz herhalde.

100W limit problemi hâlâ çözülmedi mi bu arada?

Fiyatı iyi gerçekten, işlemcisi ekranı gayet iyi, Predator üst segment bir cihaz.

@ZCPS21 NVIDIA tarafında 100 watt durumunun problem olarak görüldüğünü sanmıyorum 140 watt da olsa muhtemelen performans artışı düşük olacak. Bence bu durumda bir değişiklik yapılmaz.

Kronik problemleri gün yüzüne mi çıktı? Niye öyle dediniz ki?

Ben orta segment derim o cihaz için ama 100W limit problemi varken çoğu cihaz soğutma manasında sorun yaşamaz herhalde.

100W limit problemi hâlâ çözülmedi mi bu arada?

Hocam Predator serisi hiç gerçek anlamda deneyimledinizmi bilmiyorum ama premium bir cihazdır soğutması vs. her anlamda kalite kokar 10 tane Victus çıkarır cebinden o PC :D

4070 140W ekran kartı 165Hz 2K ekran :)

Yeni konular

Geri
Yukarı