12.288 TL 17.3" Acer Predator

• Konuyu başlatan xbea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 3B
@xbea hocam merhaba. Acer triton 500 diye bir model indirime girmiş. 2080s var. Sizin yorumunuz ne olur alınabilir mi? 5-6 yıl kullanılacak cihaz.

Xbea hocam gelmeden ben cevaplayayım. Eğer alacaksanız yapışın, MUX Switch desteği de var. O paraya 2080s MAX-Q bulunmaz.

Xbea hocam gelmeden ben cevaplayayım. Eğer alacaksanız yapışın, MUX Switch desteği de var. O paraya 2080s MAX-Q bulunmaz.
3060 aptoptan dan daha iyiydir değil mi hocam. sizi de bayağıdır görüyorum. kaç aydır forumdayım pusuda bekliyordum. Cihaz iyi değil mi? 2080s olması çok iyi. Malzeme kalitesi ekranı falan nasıl hocam? 5 6 yıl dayanırmı açısından. 8 gb vram ıslandım desem yalan olmaz. Heyecandan ne diyeceğim bilemdim

3060 aptoptandan daha iyidir değil mi hocam. Sizi de bayağıdır görüyorum. Kaç aydır forumdayım pusuda bekliyordum. Cihaz iyi değil mi? 2080s olması çok iyi. Malzeme kalitesi ekranı falan nasıl hocam? 5 6 yıl dayanırmı açısından. 8 GB VRAM ıslandım desem yalan olmaz. Heyecandan ne diyeceğim bilemdim

Hocam kalitesi MSI GE, ROG STRIX Scar gibi serilerle yarışacak düzeyde. Ekran 1080l 300Hz %100sRGB diye biliyorum. Her şeyiyle mükemmel hocam, imkanınız varsa kaçırmayın.

Hocam kalitesi MSI GE, ROG STRIX Scar gibi serilerle yarışacak düzeyde. Ekran 1080l 300Hz %100sRGB diye biliyorum. Her şeyiyle mükemmel hocam, imkanınız varsa kaçırmayın.
tamam hocam en kısa sürede yapabilirsem alacağım. Ben markasından pek emin olamıyordum acer diye ama iyi diyorsunuz bi 5 yl götürür en azından. Cihazın dış görünüşünü de çok beğendim gerçekten. Tek şüphem kalitede. Bildiğiniz bu cihazı kullanmış kullanan arkadaşlar var mıdır? etiketleyebilir misiniz onların da fikrini alayım. Bu cihazın malzeme kalitesi iyiyse kaçırılmaz çünkü. i7 işlemcisi nasıldır hocam bu arada 10750h amd nin şimdikilerinden kötü olduğunu biliyorum ama fena değildir herhalde.

@Gilbeys Gin, @Shimada Sensei hocam yardımcı olabilir sanırım :)
hocam 10750h iyi değil mi? benim monsterda 9750h var bazen biraz sıcak olduğunu hissediyorum ne yalan söyleyeyim. Takıntım yok ama hissediliyor. ekran kartı da 2080s markaya göre değişiklik göstermediğine göre süper bence sizin yorumunuzu da alayım isterseniz

Tamam hocam en kısa sürede yapabilirsem alacağım. Ben markasından pek emin olamıyordum Acer diye ama iyi diyorsunuz bir 5 yl götürür en azından. Cihazın dış görünüşünü de çok beğendim gerçekten. Tek şüphem kalitede. Bildiğiniz bu cihazı kullanmış kullanan arkadaşlar var mıdır? Etiketleyebilir misiniz onların da fikrini alayım. Bu cihazın malzeme kalitesi iyiyse kaçırılmaz çünkü. i7 işlemcisi nasıldır hocam bu arada 10750H AMD'nin şimdikilerinden kötü olduğunu biliyorum ama fena değildir herhalde.

Kalite olarak da çok iyidir, 6-7 sene ömrü var bu cihazın. 10750H'ı 90 derece altında tutabildiği yazıyor. Eğer bu doğruysa mükemmel diyebilirim.

Kalite olarak da çok iyidir, 6-7 sene ömrü var bu cihazın. 10750H'ı 90 derece altında tutabildiği yazıyor. Eğer bu doğruysa mükemmel diyebilirim.
Hocam Max q max p olayı vardı. Heyecandan hangisinin iyi olduğunu unuttum ama sanırm maxp idi. Bu cihaz max q bir sıkıntısı olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı