Acer Predator Aethon 301 tkl klavye nasıl?

Satış yapan yerlerde Gateron Blue olarak geçmesine rağmen kendi sitesinde Outemu yazıyor.

Baktım kitapçığa iyice gözümden kaçmış da Gateron yazıyor. Ne iş anlamadım. Klavyeden memnunum şu an ama biraz sattığın mala bakarsın ya da işgüzarlık yapmazsın bu kadar da. Ama yine de 500'den alanlar bedavaya geldi. Kendi sitesinde 69.99 dolar yazıyor.

Son düzenleme:
Gateron büyük ihtimalle çünkü outemudan faklı bir ses çıkartıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20220902_104818.jpg
    IMG_20220902_104818.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20220902_104842.jpg
    IMG_20220902_104842.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 78
Gateron büyük ihtimalle çünkü outemudan faklı bir ses çıkartıyor.
Kafam iyice çorba oldu bu sitesinde gateron yazıyor.😆

Satış yapan yerlerde Gateron Blue olarak geçmesine rağmen kendi sitesinde Outemu yazıyor.
Tamam hacı şimdi çözdüm bu attığın Pkw120 bunda outemu var.
Arkasında pk-b010 yazıyorsa gateron. Tamam ama benimkinde pk-b010 yazıyor, switchlerde outemu yazıyor. Büyük oyun etmişler bize.😂

Arkasında pk-b010 yazıyorsa gateron. Tamam ama benimkinde pk-b010 yazıyor, switchlerde outemu yazıyor. Büyük oyun etmişler bize.😂
Bu bilişime fazla kafa yorarsan sıyırırsın. Kullanacaksın, nimetlerinden kullanıp, yararlanıp, işini göreceksin. Kafayı taktın mı o zaman işin kötü. Çok fazla hikmetine, fazla şey yapmamak lazım.😂😂😂

Son düzenleme:

Bu bilişime fazla kafa yorarsan sıyırırsın. Kullanacaksın, nimetlerinden kullanıp, yararlanıp, işini göreceksin. Kafayı taktın mı o zaman işin kötü. Çok fazla hikmetine, fazla şey yapmamak lazım.😂😂😂
Harbi hocam kullan boşver ben memnunum.Bence gateron sesi falan farklı.

Merhaba, ürünü hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz? Şuan Amazon'da 700 TL. Almayı düşünüyorum.

Merhaba, ürünü hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz? Şuan Amazon'da 700 TL. Almayı düşünüyorum.
merhaba ben kullanıyorum. şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım. hatta geçenlerde kaza ile 1 bardak kahve döktüm ama sıkıntısız çalışıyor. switchleri outemo ama yinede alınabilecek f/p klavyelerden biri.

1 sene önce 500 tl'ye almıştım. şuan 700 ise hala uygun fiyatta.

Dosya Ekleri

• IMG_20230904_183905.jpg
    IMG_20230904_183905.jpg
    141,5 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
merhaba halen kullanıyorum. şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım. hatta geçenlerde kaza ile 1 bardak kahve döktüm ama sıkıntısız çalışıyor. switchleri outemo ama yinede alınabilecek f/p klavyelerden biri.

1 sene önce 500 tl'ye almıştım. şuan 700 ise hala uygun fiyatta.
Cevapladığınız için çok teşekkür ederim, bunu almasaydım yurt dışından magic refiner almayı düşünüyordum. Bu daha iyi bir seçenek olacak sanırım. Tek sıkıntı klavye sanırım ingilizce ama alışacağımı düşünüyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı