Acer Predator Helios 300 Alınır mı?

stevenash

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Uzun zamandır araştırma yapıyorum ve en sonunda bu laptopu almakta karar kıldım. Ama bazı korkularım var. Aranızda daha önce Amazonda alışveriş yapmış olan varsa yardımcı olur mu acaba? Bu laptopu alırsam sorun yaşar mıyım, ne kadara mal olur, ek vergi falan olur mu sizce? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende eski laptopu almadan önce bu ürüne bakmıştım. Bence iyi araştır, ben araştırdıktan sonra vazgeçtim üründen. Isinma, performans kaybı ve garanti muhabbetleri yüzünden.

''+ $261.51 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey''
Bu ücreti ödeyeceğin yazıyor vergiler vs. için. Yani toplamda 1360 dolara geliyor. Bu da bu günün kuruyla 7100 lira kadar bir ücret yapıyor. Bence alınmaz. Isınan bir model.

Kesinlikle toplama sistem almanı öneririm. Bu laptop 7100TL ama performansı 5000TL toplama sistemi kadar. İsterseniz monitör dahil 7100TL'ye size RTX 2060'lı sistem toplayabilirim.

Dolar kurunu ve Amazon.com'dan nasıl alışveriş yapılacağını karıştırmıyorum, fiyatına göre iyi özellikleri var. Bunlardan biri 144hz FHD IPS ekranı olması, bir diğeri ise aliminyum fanlara sahip olması.

Ama bu laptop'a bu kadar para vermek ne kadar mantıklı bilemem. Isınma olayı konuşuluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı