Acer Predator Helios 300 Düşük FPS Sorunu

Azerbaycanli

Hectopat
Daha fazla  
Bundan yaklaşık 20 gün önce ani FPS droplarından şikayetçi olduğum için burada konu oluşturmuştum. Undervolt işlemi tek başına bir işe yaramamıştı ancak Nvidia sürücüsünü ve Windows'u güncelledikten sonra sorun düzeldi. Güncellemeden önce ortalama CS GO adlı oyunda en düşük ayarlarda 280 FPS alırken şimdi 180 alıyorum. Drop olmuyor ancak yine de can sıkıyor, sebebi nedir ve düzeltilebilir mi? İnternetteki testlerde ortalama 240-290 arası bir FPS olması gerektiğini gösteriyor.

Fotoğrafın boyutu yüksek olduğu için buraya atamıyorum ancak gpu 63 derecede %27 kullanımda, Cpu 77 dercede %57 kullanım seviyesinde ve fps ortalama 170. Şaşırtıcı bir şekilde 6 gb ram kullanıyor oyun çözünürlük 1024x768

Dostum merhaba aynı bilgisayar ve sorun bende var, fps 120-200 cs go en düşük ayarlarda 1680 x 1050 ayarlarda oynuyorum, sence düzeltmem için ne yapmam lazım, kafayı yemek üzereyim alalı 1 ay olmadı pişman oldum seviyesine geldim

Dostum merhaba aynı bilgisayar ve sorun bende var, fps 120-200 cs go en düşük ayarlarda 1680 x 1050 ayarlarda oynuyorum, sence düzeltmem için ne yapmam lazım, kafayı yemek üzereyim alalı 1 ay olmadı pişman oldum seviyesine geldim
Dostum CS-Go çok garip bir oyun stabil bir değer alamıyorsun laptoplarda tavsiyem çözünürlüğü daha yaygın olanlara dönüştümen uyumluluk konusunda fps artacağını düşünüyorum ayrıca oyunu ssd'ye kurarasan fps artışı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı