Acer Predator Helios 300 Isınma Problemi

Layx

Hectopat
Acer Predator Helios 300 laptopum var ve Apex Legends, CS GO, GTA 5 gibi oyunlarda CPU ısısı 100, GPU ısısı 100 derece oluyor. Termal macun değiştireceğim ama bulamıyorum bir türlü aradıklarımı. Cooler Master Mastergel Maker Nano veya Thermal Grizzy Kryonaut satan NanoKatalog hariç herhangi bir site var mı? Vatan'da Bursa'da gözükeni arayıp sordum kayboldu diyorlar. Termal macunu nereden temin edebilirim? Termal macun dışında ne yapmam gerek ısı problemi için?

Nanokatalog'a stok durumunu sorduktan sonra ellerinde varsa siparişiniz verebilirsiniz, güvenilirdir. Alışveriş yapanlar var sosyalde.

Laptobun altına soğutucu almanı öneririm baya faydası oluyor. Laptobun 2 3 ayda bir tozunu alman yeterli. Soğutucu alıp bırakırsan tozlar biriktiğinde yine ısınmaya başlayacaktır.

Baktığının ısı olduğundan emin misin bana da olmuştu ve dikkatli bakınca onun cpu kullanımı olduğunu görmüştüm. Mümkünse resim atabilirmisiniz.

Dosya Ekleri

• technopat.png
    technopat.png
    172,6 KB · Görüntüleme: 182
Son düzenleme:
Termal macun yetermi bilmiyorum ama pc neden kapanmıyor? Sıcaklıklar termal macun kurumuş olsa bile çok fazla geldi bana.

Termal macun yetermi bilmiyorum ama pc neden kapanmıyor? Sıcaklıklar termal macun kurumuş olsa bile çok fazla geldi bana.
Bilmiyorum bazen 8 9 saat bu ısı seviyesinde oyun oynuyorum ama daha hiç kapanmadı. termal macun ve laptop soğutucu alacağım. Şimdi soğutucu buldum da termal macun istediğim hiçbir model yok piyasada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı