Acer Predator Helios 300 PH317-54 yükseltme tavsiyesi

M(i)usa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Bunun benzeri bir konu önceden açılmış ancak burada ben biraz daha detaylı öneri istiyorum. Mesela bilgisayarda mevcut olan bellek 2933MHz frekansa sahip ve CL21 diye biliyorum. Bundan daha yüksek frekans ve düşük gecikmeye sahip olan bellek satın alsam bile kendisini daha düşük frekansa ve yüksek gecikmeye ayarlıyor sanırım, yanlışım varsa düzeltin. Bu yüzden mevcut belleğe en yakın değerli önerilerinizi bekliyorum, amacım mevcut olana en yakını alıp maliyetten kısmak.
SPD ve Memory bölümleri (CPU-Z programında) ektedir.

Dosya Ekleri

• MemoryPage.PNG
    MemoryPage.PNG
    17,7 KB · Görüntüleme: 43
  • SPDpage.PNG
    SPDpage.PNG
    21 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de bu cihazdan var ama sizin RAM'lerin markası farklı ama durum aynıdır büyük ihtimal dediklerim kesin doğrudur diyemem ama 2933 MHz'den fazlasını bilgisayar görmez özellikleri ona göre bende ikinci RAM almayı düşünüyorum ama 16 GB olanların hepsinin genelde CL değeri 22 21 falan 2x8 GB 3000 MHz CL 18 Corsair RAM'i var onun fiyatı düşerse onu almayı planlıyorum ama düşecek gibi durmuyor.

Bende de bu cihazdan var ama sizin RAM'lerin markası farklı ama durum aynıdır büyük ihtimal dediklerim kesin doğrudur diyemem ama 2933 MHz'den fazlasını bilgisayar görmez özellikleri ona göre bende ikinci RAM almayı düşünüyorum ama 16 GB olanların hepsinin genelde CL değeri 22 21 falan 2x8 GB 3000 MHz CL 18 Corsair RAM'i var onun fiyatı düşerse onu almayı planlıyorum ama düşecek gibi durmuyor.

Fiyatların düşeceğine şahsen inanmıyorum. Ne kadar erken alsam o kadar iyi kafasındayım şu an. Öneri için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı