Acer Predator Helios Neo alınır mı?

Bunlar daha mantıklı. 32GB RAM gibi artıları var. Sadece işlem gücü daha az. Attığınız cihazlarda alınır. Sıkıntı çıkmaz. Aynı kalitedeler.

Teşekkürler SSD ve işlemciye de biraz önem veriyorum o yüzden diğeri daha mantıklı benim için

Bunlar daha mantıklı. 32GB RAM gibi artıları var. Sadece işlem gücü daha az. Attığınız cihazlarda alınır. Sıkıntı çıkmaz. Aynı kalitedeler.
İşlem gücünün az olması beni ne kadar etkiler ve ne fark yaratır neleri değiştirir anlatabilir misin AMD ile intel arasındaki farkı tam bilmiyorum birde AMD cihazın daha çok ısınmasına sebep olur diye biliyorum doğru mu?

Tek slot 16 var. 16 daha eklersen çok daha iyi olur. Eklemezsen aşırı bir performans kaybetmezsin. 2-2.5k civarı DDR5 ramlar.
Sağol peki eklersem hangi marka eklemeliyim eklemezsem oyun performansı kaybeder miyim kesin eklemeli miyim sence birde https://www.hepsiburada.com/acer-ni...qlley-001-32-p-HBCV00004RJIO9?magaza=Teknorya buna ne diyorsunuz hocam bana ilkini siz önermiştiniz hangisi sizce ne yapayım?

Son düzenleme:
Sağ ol peki eklersem hangi marka eklemeliyim eklemezsem oyun performansı kaybeder miyim kesin eklemeli miyim sence bir de https://www.hepsiburada.com/acer-ni...qlley-001-32-p-HBCV00004RJIO9?magaza=Teknorya buna ne diyorsunuz hocam bana ilkini siz önermiştiniz hangisi sizce ne yapayım?

Nitro 16 kendim kullanıyorum 3 aydır memnunum. Bütçene göre çok uygun bir cihaz olur alırsan memnunda kalırsın. Bana soracak olursan Helios'u al derim. Benim aldığım zaman Helios çıkmamıştı daha çıksaydı direk alırdım.

Hikayeli oyunlarda çok bir fark olmaz ama rakabetçi oyunlardamin 100 FPS fark ediyor alıp takarsan iyi olur. Helios alırsan cihaz geldiğinde içerisinde ki RAM'e bakıp alman daha sağlıklı olur Intel 4800MHz kullanıyor diye biliyorum ama CL değeri nedir bilmiyorum.

Nitro 16 kendim kullanıyorum 3 aydır memnunum. Bütçene göre çok uygun bir cihaz olur alırsan memnunda kalırsın. Bana soracak olursan Helios'u al derim. Benim aldığım zaman Helios çıkmamıştı daha çıksaydı direk alırdım.

Hikayeli oyunlarda çok bir fark olmaz ama rakabetçi oyunlardamin 100 FPS fark ediyor alıp takarsan iyi olur. Helios alırsan cihaz geldiğinde içerisinde ki RAM'e bakıp alman daha sağlıklı olur Intel 4800MHz kullanıyor diye biliyorum ama CL değeri nedir bilmiyorum.

Çok sağ ol abi o zaman ben kesin Helios alayım net sekilde sağ ol, peki RAM nerede taktirabilirim?

Alıp kendin takabilirsin basit bir olay garanti dışında kalmaz. Satıcı teknorya ise görüş belki fiyat farkıyla takar yollarlar.

Sağ ol abi bu arada nerelerden alabilirim? Hepsiburada'dan almayı düşünüyordum, eleştirdi bir arkadaş Hepsiburada'nın kendi satıcısı değil diye sıkıntı çıkabilir dedi, ona ne diyorsun? Son onu da sorayım zaten kesin Helios alırım da.

Sağ ol abi bu arada nerelerden alabilirim? Hepsiburada'dan almayı düşünüyordum, eleştirdi bir arkadaş Hepsiburada'nın kendi satıcısı değil diye sıkıntı çıkabilir dedi, ona ne diyorsun? Son onu da sorayım zaten kesin Helios alırım da.

BOZDANteknoloji satıcı zaten her kanalda. Başka seçenek yok gibi. Sıkıntı çıkacağını sanmam birçok kişi alım yaptı forumda bu firmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı