Acer Predator Helios Neo alınır mı?

Ayrıca attığım ASUS ROG laptop 2K ekrana sahip.

Bu kadar para veriyorsanız 4070 alınmaz bence hocam. Attığım ASUS gibi 4080 modeller varken 4070 alınmaz.

1704287455926.png

Ben 2K görmüştüm. Yanlış görmüşüm demek ki. Ama bence sırf 2K ekran için 4080 yerine 4070 tercih edilmemeli.

Hayır konu sistem önerisi olsa bile gördüğüm en değişik sistem. Anakart yok, PSU yok, SSD yok, İşlemci yok, Kasa çöp falan.

Hocam ben onlara bakmadım da yani arkadaş laptop önerisi istemiş, parayı daha iyi değerlendirmek için sistem öneriliyor anlıyorum iyi niyetle ama bana bu tip şeyler konu sahibine hakaret gibi geliyor (hadi hakaret demeyelim saygısızlık diyelim)

Adam istese sistem başlığında açardı konuyu, ya da derdi ki sistem mi toplasam laptop mu alsam o zaman amenna.

Ben 2K görmüştüm. Yanlış görmüşüm demek ki. Ama bence sırf 2K ekran için 4080 yerine 4070 tercih edilmemeli.

Hayır konu sistem önerisi olsa bile gördüğüm en değişik sistem. Anakart yok, PSU yok, SSD yok, işlemci yok, kasa çöp falan.

Hayır yanlış anladınız siz 2K dediğiniz için acaba ben mi yanlış gördüm diye garipsedim o yüzden tekrar kontrol ettim.

Hocam ben onlara bakmadım da yani arkadaş laptop önerisi istemiş, parayı daha iyi değerlendirmek için sistem öneriliyor anlıyorum iyi niyetle ama bana bu tip şeyler konu sahibine hakaret gibi geliyor (hadi hakaret demeyelim saygısızlık diyelim)

Adam istese sistem başlığında açardı konuyu, ya da derdi ki sistem mi toplasam laptop mu alsam o zaman amenna.
Anladım hocam. Ben maalesef baktım attığı parçalara. Bakmaz olaydım...

Yeni konular

Geri
Yukarı