Acer Predator Hellios 300 nasıldır?

EvrenX

Hectopat
Arkadaşlar önceki konumda 9.500'e Gaming laptop önerisi istedim ama 9.500 TL'ye istediğim kriterlere uygun laptop bulduğum söylenemez. Kendi elimde 3K var ve 2 adet M30S telefon onları 2. elden satıp 3K alsam yeter. Bir de 1.5K annem verecek. Geriye kalan babamda. Her neyse çok ayrıntıya girmeyelim :D bugün laptoplara bakınırken "Yav benim iyi laptop kullananlardan ne eksiğim var kardeşim bende ASUS ROG Legion almak istiyorum" dedim ve heyecanla Google'de ROG ve Legion arattım. Ama 11.750 TL'ye 1650 Ti ASUS ROG görünce vazgeçtim. Yine gezinirken Acer Predator Hellios 300 ile karşılaştım. Zaten kullanıcı yorumları iyi soğutma konusundada Donanım Avşivi videosunu izledim gayet makul değerler Tek tuşla OverClock 17.3 ekran RTX 2060 görünce ya bu kesin 16K üstüdür dedim ama 12K şaşırdım. Soruyorum bu laptop iyi midir? Soğutma konusu uzun kullanım ve pil ömrü gibi şeyleri sormak istedim. Ha bir de yeni laptoplarda batarya çıkmıyor ama şarjda değilken tam performans alınmıyor. Şarjda oynarsam sıkıntı çıkar mı?
Acer Predator Hellios 300

Hocam güzel laptoptur, serin çalışır, Acer da kaliteli markadır. Alınabilir.
Şarjda oynasanız sıkıntı olmaz. Zaten artık belli düzeyden sonra gücü prizden alıyorlar laptoplar.

Hocam ben de Acer kullanıyorum. Sadece PredatorSense yazılımı için bile tavsiye edebilirim.

Geri
Yukarı