Acer Predator i7 10750H, 17.3"-RTX 2060 alınır mı?

Sizin attığınızda güzel fakat ben ekranın kaç hz olduğuna dair bir bilgi bulamadım açıklamada fakat şu modele de bakabilirsiniz ekstra hdd ekleyip güzelce kullanabilirsiniz bu attığımı
Monster'ı neredeyse herkes kötülüyor ön yargılıyım biraz. Hem cihaz şu an ön siparişte ne zaman gönderilir ki?

Ben topladım bi tane 13800 tuttu. Biraz daha verip taşınabilir mi alsam yoksa topladığımı mı alsam onu düşünüyorum
Cihazı ne için ve nerede kullanacaksınız? Çok hareket ediyorsanız veya iş için farklı yerlere gidiyorsanız daha hafif ve ince bir laptop alabilirsiniz. Sabit bir ofiste çalışıyorsanız kasa daha mantıklı olacaktır. Hatta bütçenizle bir kasa toplayıp bir tane de uygun fiyatlı laptop alabilirsiniz.

Monster'ı neredeyse herkes kötülüyor ön yargılıyım biraz. Hem cihaz şu an ön siparişte ne zaman gönderilir ki?
Yani önyargısı olanların neden önyargısı var bilmiyorum ama satış sonrası desteği çok iyi ve ürünlerinin kaliteside güzel. Yani sizin dediğiniz cihaz kalitesiz değil fakat dediğim gibi satış sonrası destek farkı var.

Son kasa Monster performans açısından daha iyi fakat malzeme kalitesi ve soğutma bakımından daha kötü.
Önermez misiniz yani? başka bir cihaz öneriniz var mı?
Yani hocam RTX 2060 ile LOL'de 100 FPS alıyoruz Mux Switch yüzünden veya COD Warzone için aldım ben bu cihazı Utra ayarlar da 30-40 FPS. Monitöre takınca FPS 2-3 katına çıkıyor. Kalite istiyorsan alabilirsin fakat RTX 2060 yazıyor diye aldanma.

Fenix 10TN-144 | Game Garaj
Bu ürün nasıldır sizce? Samsung 970 Evo plus 1Tb M2(+1.316TL) ve Win10 home ile önerir misiniz sizce hangisi daha mantıklı olur? Toplam bu şekilde 16.126 TL oluyor.
Son kasa Monster performans açısından daha iyi fakat malzeme kalitesi ve soğutma bakımından daha kötü.

Yani hocam RTX 2060 ile LOL'de 100 FPS alıyoruz Mux Switch yüzünden veya COD Warzone için aldım ben bu cihazı Utra ayarlar da 30-40 FPS. Monitöre takınca FPS 2-3 katına çıkıyor. Kalite istiyorsan alabilirsin fakat RTX 2060 yazıyor diye aldanma.
Aa tahmin ettiğimden daha kötü. Ben çok oyun oynamayı planlamasamda ileriye dönük uzun vadeli olduğunu düşündüğüm için tercih edecektim (cyberpunk death strending de kaç fps verir sizce)

Fenix 10TN-144 | Game Garaj
Bu ürün nasıldır sizce? Samsung 970 Evo plus 1Tb M2(+1.316TL) ve Win10 home ile önerir misiniz sizce hangisi daha mantıklı olur? Toplam bu şekilde 16.126 TL oluyor.

Aa tahmin ettiğimden daha kötü. Ben çok oyun oynamayı planlamasamda ileriye dönük uzun vadeli olduğunu düşündüğüm için tercih edecektim (cyberpunk death strending de kaç fps verir sizce)
Hocam şöyle anlatayım, Muxless cihazlarda GPU1 harici ekran kartıdır yani bu cihazda RTX 2060, GPU2 ise Intel UHD Graphics olur. Görüntünün bir kısmını GPU1'den alıyor cihaz kalan kısmını da GPU2'den alıp aktarıyor. Yani asla o RTX 2060'ın gücünden yararlanamıyorsunuz. Acer'de bu işler daha da sıkıntılı deneyimlediğim kadarıyla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bakın bizzat ben çektim, kanalıma girip TV'ye bağlı halini de izleyebilirsiniz. Fakat son kasa Monster cihazlar Mux olayı için izin veriyor böylelikle tam performans alabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı