Acer Predator Triton 500 vs Tulpar T5 V21.5

Trendyol üzerinden monster t5 21.5 aldım. Dün geldi 3 tane ölü pixel var. Trendyol üzerinden yoksa direk monster a gidip iade yada değişim mi etmeliyim. Siz ne dersiniz

Ekranlara hiçmi kontrol yoktur 1 tane çıksa gözden kaçtı diyeceğim 3 tane nedir. Bende şaşırdım. 15 günüde bulur değişim diyorlar iade etsem bu fiyata başka 3070 li, 2k lı cihazda yok gibi, değişim gibi görünüyor

Son düzenleme:
Ekranlara hiçmi kontrol yoktur 1 tane çıksa gözden kaçtı diyeceğim 3 tane nedir. Bende şaşırdım. 15 günüde bulur değişim diyorlar iade etsem bu fiyata başka 3070 li cihaz olsun, değişim gibi görünüyor
O konu Monster'ın eşekliği, kontrol etmeleri gerek gerçekten.

Bugun işteyim, cuma resmi tatil çalışmıyorlarmış, pazartesiye randevu oluşturdum. Baktım çözmüyorlar sorunu trendyol üzerinden iade ederim. Daha önce Dell xps 4k ultrabook um vardı şimdiden onun ekranının değerini anladım.
Birde aradım panel değişimi yapalım dediler, bende 1 günlük cihazın çıtalarının açılmasını istemiyorum dedim

Son düzenleme:
Asıl kafamı kurcalayan Bu işi trendyol üzerinden mi, gidip monster İn Kadıköy deki servisinden mi halletmek, aradan trendyol u çıkarmak ne kadar mantıklı olur? Bu devirde birşey almak sorun.

Geri
Yukarı