Acer Predator vs Monster T7 v19.7 vs T7 v22.1 vs MSI Alpha 15

Bütçe
15000

nightwalkerr

Hectopat
Merhabalar, sorunsuz kullanacağım en mantıklı olan laptopu arıyorum doğal olarak. 14-15 bin lirayı geçmesin istiyorum. 17 inch olmalı ve uzun yıllar götürsün istiyorum. Şimdi 4 laptop belirledim. Bunlar:

Acer Predator'ün fiyatı arttı. Değer mi düşündürüyor. Ekstra 1 RAM daha almam gerekiyor sanırım.

Monster 19.7 stoklarda yok beklemeli miyim bilmiyorum. Stokta olsa alıp geçerdim.

V22.1 ise yeni olduğu için mux BIOS güncellemesiyle gelecek dedikleri için kafamı karıştırıyor, şimdilik zaten beni idare eder FPS takıntım aşırı değil ama tam kapasite kullanamayacaksam neden o laptopu alayım, değil mi?

Sizce ne yapayım? 19.7'yi mi bekleyeyim? 22.1'i alıp BIOS güncellemesini mi bekleyeyim? Acer'ı mı düşüneyim?

Alpha 15 çok zor durumda kalırsam diye eklenmiştir. Aslında almak istemiyorum. 17.3" istiyorum.
Bunlardan daha iyi laptop olduğuna eminseniz, önerileri bekliyorum.

Son düzenleme:
Öncelikle model adı yazmazsanız karar verme imkanımız yok, ben nereden bileyim nasıl özellikleri var, bu gün adam Toyota corolla alacağım dediği zaman bile link at diyoruz çünkü model az olsa bile bir dünya farklı donanım paketi var.

Bu atıklarına göre Acer çok önde.

Ne önersem bilemedim. Muxun güncelleme ile gelceğini sanmıyorum. MSI GF65 Thin 10ue bakabilirsiniz, en azından mux var.

Yeni konular

Geri
Yukarı