Acer SA220Qbid Nasıldır?

• Konuyu başlatan Kaleo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 683

Aldığıma değer mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    8

Kaleo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selam sevgili Technopat ailesi. Linkteki ürünü almış bulunmaktayım, kargonun Cumartesi günü geleceğini tahmin ediyorum. Geldiği gün deneyimlerimi paylaşacağım, ve 1-2 haftalık kullanım testi ile size bilgileri aktaracağım. Daha önceden ya da şu an kullanan var ise yorum yaparsanız mutlu olurum ve anketi oylar iseniz sevinirim:)

Monitör 60Hz galiba. Standart bir monitör olacaktır iyi yaptın ya da kötü yaptın demek için sistemini bilmemiz gerekiyor.

Bunda oyun oynayacaksan kusura bakma da tertemiz paranı çöpe atmışsın. Video ve/veya film izlemek için kullanılabilir fakat bu konuda da bu fiyat bandında daha iyi alternatifleri var.

Bunda oyun oynayacaksan kusura bakma da tertemiz paranı çöpe atmışsın. Video ve/veya film izlemek için kullanılabilir fakat bu konuda da bu fiyat bandında daha iyi alternatifleri var.
Bence gayet ideal. Sistem zaten 60 FPS üstüne çıkacak sistem değil. Günlük kullanım ve oyun oynayabilir.

Orası ayrı, yine de örneğin CS:GO oynuyorsa rahatlıkla 144 FPS'in üstüne çıkabileceğini düşünüyorum. Eğer oyun oynuyorsa en azından 75 Hz bir monitör almalıydı.

Orası ayrı, yine de örneğin CS:GO oynuyorsa rahatlıkla 144 FPS'in üstüne çıkabileceğini düşünüyorum. Eğer oyun oynuyorsa en azından 75 Hz bir monitör almalıydı.
Monitör seçerken tek kriter Hz mi? 75 Hz TN monitör yerine 60 Hz IPS çok daha mantıklı. Parasını çöpe falan atmamış. O bütçe ile 144 Hz monitör alamayacağına göre... 144Hz alabilse idi belki TN panel alınabilirdi. Ancak 15 Hz için TN monitör alınmaz.

Oyun amaçlı alınacaksa gayet de 15 Hz için IPS yerine TN alınır. 1 Hz bile önemlidir. Mesajımda da belirttim. Amaç bir şeyler izlemekse alınabilir, oyun oynamaksa alınmaz diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı